"Cazkolik İletişim Hattı" açıldı...

"Cazkolik İletişim Hattı" açıldı...

Uzunca bir süredir sizlerden gelen haklı yakınmaların farkındaydık ve ilk fırsatta gidermeyi başardık. Pek çok okurumuz bir çok nedenle bizimle iletişim kurmaya ihtiyaç duyduğunu ama bunun için sitenin üzerinde yeterli iletişim bilgisi verilmediğini haklı olarak belirtiyordu. Biz de bu konuyu hızla ele alıp çözmeye karar verdik ve artık "Cazkolik İletişim Hattı" yayında...

"Cazkolik İletişim Hattı" nedir?

Ana sayfadaki arama moturunun hemen üstünde, logomuzun solunda bulunan "BİZE YAZIN" isimli butona tıkladığınızda karşınıza bundan böyle yeni bir sayfa açılacak. Bu sayfa Cazkolik'e açılan sayfadır. Burada Cazkolik ile ya da caz ile ilgili kurmak istediğiniz tüm iletişim ihtiyacına cevap verecek bağlantılar mevcut.

Yazarlarımızla yazışmak, not iletmek, bilgi aktarmak, bir konu hakkında görüşlerini almak mı istiyorsunuz, ilgili yazarımızın satırına tıkladığınızda doğrudan kendisine mail atabileceksiniz. Aynı şekilde editöre ulaşabilir, haberlerinizin yayınlanmasını istiyorsanız "Basın bültenimi göndermek istiyorum" seçeneğine tıklayıp gönderebilir, teknik sorunlarınızı iletebilir, reklam vermek için ulaşabilir, ücretsiz sosyal ilanlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız bildirebilir, seçimlerinizi gönderebilir, caz ile ya da Cazkolik ile ilgili her türlü erişimi buradan sağlayabilirsiniz.

Bekliyoruz...

Cazkolik.com / 10 Mart 2010, Çarşamba


BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.