Piyanist Ayşe Deniz Gökçin ile

Piyanist Ayşe Deniz Gökçin ile

Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Müzikseverler dikkat ettilerse eğer son sıralarda genç bir piyanist oldukça dikkat çeken konserler veriyor. Klasik müzik piyanisti olmasına karşın müzikte kendi dilini geliştirmeye kararlı olan Ayşe Deniz klasikle rock`ın efsaneleşmiş müziklerini dinleyicinin bir an bile dikkatini ayıramadığı çarpıcı konserlere çeviriyor. Leyla Diana, konser trafiği arasında Radyo Cazkolik`te bir program yapma fırsatı bulduğu genç ve başarılı piyanisti stüdyosunda özel olarak ağırladı.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 11 Nisan 2014, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Ayşe Deniz Gökçin ile yaptığınız programınızı ilgi ile ve zevk alarak dinledim. Çalışmalarından haberdardım, ancak bu program vesilesiyle, güzel duyarlılıklara sahip, işini çok severek ve bilinçle yaptığından hiç tereddüt etmeyeceğimiz, cıvıl cıvıl bir genç ile tanışmış olmaktan dolayı mutluyum.Yeni çalışmalarını merakla bekliyor olacağım... Kutlarım ve başarılar dilerim. Leyla Diana Gücük, konuk seçimleriniz ve imza attığınız başarılı programlar için bir kez daha teşekkürlerimle...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla Diana, programlarinizin yakin takipçisiyim. Ilk defa yorum yazıyorum.Bayildim bu programa. Cok neşeli cok güzel bir konuk. Nasil dolu ve yapacagi cok sey var ve yapmak istedikleri. Türkiye"nin guru gerçekten de. Sizi de yürekten kutlarim. Bize böyle güzel programlar ve birbirinden değerli konuklarinizla ulaşıyorsunuz.Sicakliginiz ve içtenliğinizi bütün programlarda hissediyorum.Enerjiniz cok güzel.Nice programlariniz olsun. Ayse Deniz"i de alnından öperim güzel kizimizi. Hepiniz sevgiile kaliniz.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Leyla Diana samimi ,içten ve son derece güzel programınız için kutluyorum ,,,,iyi ki varsınız :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ayşe Deniz"in klasik eserlerinin günümüzde yorumlamasında felsefe, tarih ve politika gibi alanların entegresinin öneminden ve interdisipliner müzik anlayışının gerekliliğinden bahsetmesi güzeldi. Bunun sadece yurtdışında değil, ülkemizde bazı eğitim kurumlarında yapıldığını düşünüyorum, fakat tabii temenni yaygın olması. İfade özgürlüğü (Fazıl Say davası için) adına yaptığı çalışmayı da beğenerek dinledim. Böyle duyarlı, başarılı, enerji dolu bir müzisyeni konuk ettiğiniz ve kendisini biz dinleyicilerle tanıştırdığınız için teşekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.