Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali, [Konuklar: Pınar Öncel ve Tuna Özçuhadar]

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali, [Konuklar: Pınar Öncel ve Tuna Özçuhadar]

Bu yıl 13'üncüsü düzenlenecek olan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali'nin tanıtımını yapmak üzere iki değerli konuğum ile bir araya geldik Pınar Öncel ve Tuna Özçuhadar.


 
Toplamda 25 flilmin gösterileceği festival tanıtım programımızı yasaklar gelmeden önce kaydetmiştik. Üzerine değişiklikler oldu. Değişikliklerle ilgili basın bütenini aşağıda paylaşıyoruz.


 
Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali

 

Çevrimiçi Festival SYFFEVDE 18 Kasım 2020 tarihli basın duyurusudur.

 

19-22 Kasım tarihlerinde İstanbul’da Pera Müzesi’nde gerçekleşmesi planlanan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali, açıklanan pandemi tedbirleri doğrultusunda iptal edilmiştir.

 

17 Kasım 2020 tarihinde T.C. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde alınan ve 18 Kasım 2020 itibarıyla T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından kamuya duyurulan tedbir kararları doğrultusunda 19-22 Kasım tarihlerinde Pera Müzesinde gerçekleşmesi planlanan festival iptal edilmiştir.

 

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali 2020 seçkisiyle çevrimiçi düzenlenecek olan SYFFEVDE 1 - 6 Aralık tarihleri arasında Surdurulebiliryasam.net adresinde izleyicilerle buluşacak. SYFFEVDE'nin programına ve kotalı film seansları için kayıt formlarına, hazırlanmakta olan Surdurulebiliryasam.net adresinden ulaşılabilecektir.

 

SYFFEVDE, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Heinrich Böll Stiftung Derneği Türkiye Temsilciliği ve UNDP Türkiye’nin desteğiyle gerçekleşecek. Çevrimiçi festivalin açılışı, 1 Aralık’da saat 11.00’de; BM tarafından, kuruluşunun 75. yılında ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları'nın beşinci yılını kutlamak için yapılmış özel film “Milletler Birleşince: Acil Zamanlar için Acil Çözümler” (Nations United: Urgent Solutions for Urgent Times) ile yapılacaktır.

 

13. yılına giren Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali , içinden geçtiğimiz bu olağanüstü dönemde gezegenimizin değişim çağrısına kulak vermeye davet ediyor.


 
surdurulebiliryasam.org

 

Leyla Diana Gücük

 

Radyo Cazkolik / 19 Kasım 2020, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Harika bir festival ve ne güzel filmler. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Cazkolik aracılığı ile bilgi sahibi oldum. Leyla Hanım birbirinden değerli programlarınız ile, her zaman sizi takip ediyorum. Aralıkta çevrimiçi etkinlikte birlikte olacağımızı bilmek biraz olsun mutlu ediyor insanı. Sağlıklı günler dilerim.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.