Klasikten Caza 021, [Konuk: Monika Bulanda ile Whiplash filmi üzerine]

Klasikten Caza 021, [Konuk: Monika Bulanda ile Whiplash filmi üzerine]

Salim Zaimoğlu Whiplash filmi üzerine hazırladığı seri sohbetlerin ikincisiyle yayında. Sohbetin ilk bölümünde Psikolog Dr. Engin Eker ile psikolojinin sinema ve cazla kesiştiği alanda konuşan Zaimoğlu, dinlemeye başladığınız serinin ikinci bölümünün ilk programında ise davulcu Monika Bulanda ile hem sanatçının yaşamını ve müziğini ve film üzerinden kendi tecrübelerini konuşuyor.

 


Radyo Cazkolik / 23 Şubat 2021, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Salim Zaimoğlu

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Çok keyifli olmuş sohbet. Monika'yı da özlemişim sesini duymak ve çalışkanlığı ile çok güzel projelere imza attığını görmek mutluluk verici. Yıllar evvel ben de konuk aldığımda ne kadar yolun başındaydı. Resimlerini de çok beğenirim. Sevgili Salim dostum seni de Whiplash filmi çerçevesinde yaptığın programların ile kutluyorum. Çok sevgiler..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Salim Bey, caz sever olarak bizlere cazkolikte yaşattığınız güzel dakikalar için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Salim Bey, güzel sohbetleriniz ve değerli konuklarınız sayesinde bizere zevkli ve renkli dakikalar yaşatıyorsunuz.. Emeklerinize sağlık çok teşekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.