Sıla ve Cemre Karabiber ile birlikte...

Sıla ve Cemre Karabiber ile birlikte...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Sevgili Tunçel Gülsoy her iki yanına genç ve güzel konuklarını alarak hem mutlu hem de faydalı bir işin peşinde koşuyor. Sıla ve Cemre Karabiber üniversite eğitimini tamamlamaya çalışan iki kardeş. Özellikle Sıla Karabiber kazandığı full yurtdışı bursunu sorunsuz tamamlayabilmek için çok çalışıyor ve yetmiyor... Desteğe ihtiyacı var... Umarız bu konuda programımızı dinleyen birilerinin elinden gelen bir destek vardır. Detaylar zaten programda ayrıntılı konuşuluyor...

Radyo Cazkolik dinleyicileri arasında Sıla`nın eğitimine katkıda bulunmak isteyenler arzuladıkları desteği Cemre Karabiber, Garanti Bankası IBAN TR89 0006 2000 3330 006 8896 92 hesabına yatırabilir, Sıla ile irtibata geçmek isteyenler ise bu adresten sla.karabiber@yahoo.com temasa geçebilir.

Playlist: 1 / "Yalan Dünya" (Stüdyodan canlı), 2 / "Diamonds Are A Girl`s Best Friend" the Puppini Sisters, 3 / "How High the Moon" Ella Fitzgerald, 4 / "Kardeşin Duymaz" (Stüdyodan canlı), 5 / "I`ve Got You Under My Skin" Diana Krall, 6 / "Stand by Me" (Ben E. King and Drifters, 7 / "Save the Last Dance for Me" Ben E. King and Drifters, 8 / "Yiğidim Aslanım" (Stüdyodan canlı).

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 02 Haziran 2014, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.