Akbank Caz Festivali Londra`ya götürüyor. Katılım için az zaman kaldı, ayrıntılar haberde.

Akbank Caz Festivali Londra`ya götürüyor. Katılım için az zaman kaldı, ayrıntılar haberde.

Sosyal medyayı en aktif kullanan kurumlardan biri Akbank Caz Festivali. Her yıl festivale yönelik sosyal medya üzerinde yeni ve yaratıcı içerikler geliştiren festival, yaptığı paylaşımların görsel tasarımlarına ayrı önem veriyor.

* * *

Akbank Caz Festivali bu yıl festival öncesi, dün (Cumartesi) yeni sosyal medya projesini başlattı. Üstelik projenin oldukça cazip bir hediyesi var.

Akbank Caz Festivali cazseverleri Londra`ya götürüyor

Festivalin sosyal medya hesaplarından yayınlanmaya başlanan projenin adı "Cazdan Filmler". Galata Kulesi ve çevresinde geçen birbirinden bağımsız 6 mini filmden oluşan proje 8 ile 10 Ekim tarihleri arasında @akbanksanat instagram hesaplarından yayınlanıyor.

* * *

Her filmde caz müziği ve hayata dair farklı anlara odaklanan proje takipçilerini sürprizlerle dolu bir maceraya davet ediyor. Filmlerin sonunda yeralan soruların yanıtlarını Akbank instagram hesabında paylaşan ve filmlere yaratıcı yanıtları bulankişileri jüri değerlendirmesi sonucunda festival konserlerine biletler ve Londra`ya bir caz yolculuğu bekliyor. Az zaman kaldı hemen katılmanızda fayda var.

Cazdan Filmler projesi katılım dtayları için lütfen tıklayın.

Cazkolik.com / 08 Ekim 2016, Pazar

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.