Arkadaşımız Cenk Erdem`in mutsuzluk veren ilişkilerden çekip gidebilme gücü veren albümü çıkıyor!

Arkadaşımız Cenk Erdem`in mutsuzluk veren ilişkilerden çekip gidebilme gücü veren albümü çıkıyor!

Sevgili arkadaşımız Cenk Erdem röportajları ve yazılarıyla Cazkolik`in ilk günlerinden beri en çok okunan kalemlerinden... Pop müziğin ülkemizde en keskin görüşlere sahip olan yazarları arasında olmasına karşın bunu en nükteli kelimelerle ifade edebilen kalemiyle sadece Cazkolik ve dergilerde, gazetelerde değil müzik programları yaptığı radyolarda, katıldığı TV programlarında da sık sık görüşlerine başvurulan kimliği var. Sadece bunlar da değil, aynı zamanda aldığı psikoloji eğitimi nedeniyle meslekten psikolog olan sevgili Erdem bu kimliğini daha yoğun yansıttığı çalışması ise "İyileştiren Şarkılar" isimli albüm serisi. İlkini yaklaşık iki yıl önce Sony Müzik etiketiyle yayınlayan Erdem serinin ikinci albümünü bu kez "Güçlendiren Şarkılar" adıyla 17 Ocakt`a yayınlayacak.

"Güçlendiren Şarkılar" mutsuz ilişkilerden çekip gidebilme gücü veren şarkılar...

Başından beri ruhsal sorunları müzik yoluyla iyileştirme düşüncesinin önemini savunan Erdem şarkıların insanların ruh halini belirlemede ve karar süreçlerini hızlandırmada etkili olduğuna inanıyor. Serinin ilk albümünde de tematik şarkıları bir araya getirmişti, serinin ikinci albümü ise bu kez insanların kişisel ilişkilerin yıpratıcılığından güçlü çıkma becerisini etkileme gücünü şarkıların da yardımıyla gösterebileceğine inanıyor. Şarkılardaki bir cümlenin, bir melodinin ne kadar tetikleyici bir ruhsal motivasyon yaratabileceğini en iyi kendi hayatından bilen sevgili Erdem yeni albümünde Christine Aguilera, Kelly Clarkson, Alicia Keys, Kesha, Britney Spears, Chris Brown gibi popun günümüzdeki en güçlü seslerinden şarkılar seçmiş.

"Güçlendiren Şarkılar" lansman gecesi 18 Ocak akşamı Jazz Company`de...

Albümü 17 Ocak`ta yayınlanacak Erdem tanıtım gecesini ise hemen bir gün sonra 18 Ocak akşamı Jazz Company`de düzenlenecek özel partiyle yaparak geceyi yakın dostları ve müzikseverlerle geçirecek. "Aşk En Büyük Güçtür" sloganıyla düzenlenecek gecede albümde buluşan şarkılar gece boyu katılımcılarla hep birlikte söylenecek.

Tüm okurlarımızı sevgili dostumuzun bu özel gecesinde yer almaya, pop, soul ve alternatif müziğin moralleri artıran şarkılarını hep birlikte söylemeye davet ediyoruz.

Tarih: 18 Ocak 2012, Cuma
Saat: 21:00
Adres: Jazz Company, Elite World Hotel, Şehit Muhtar Cad., No: 42, Taksim
Telefon: 0 212 313 8383

Cazkolik.com / 09 Ocak 2012, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.X