Drum&Bass dergisinden okurlarına Jacky Terrasson sürprizi!

Drum&Bass dergisinden okurlarına Jacky Terrasson sürprizi!

Fransız piyanist Jacky Terrasson 21 Ocak’ta İstanbul’un gözde restoranlarından, Sabancı Müzesi içindeki The Seed isimli harika boğaz konumlu mekanında 21 Ocak 2010’da bir konser verecek. Terrasson en son geçen bahar aylarında İstanbul’a İstanbul Jazz Center’da çalmak için gelmişti. Bu kez boğazın kenarında değil doğrudan gözlerinin içine bakarak, tuzunu ve ruhunu hissederek çalacak. Kendisi için en mükemmel konser mekanlarından biri olacağına hiç şüphe yok.

Peki konserin Drum&Bass ile ilgisi ne diyorsanız, derginin sürprizi asıl burada, 8 Ocak 2010 tarihine kadar biletlerini alan Drum&Bass okuyucuları konser sonrası verilecek olan akşam yemeğine derginin davetlisi olarak herhangi bir ücret ödemeden The Seed’in konuğu olarak katılacaklar.

Bunun için yapmanız gereken tek şey en geç 8 Ocak 2010 tarihine kadar Biletix’ten biletinizi almak ve (0 212 243 5184) numaralı telefonu arayarak isminizi yazdırmak. Gerisi mükemmel bir konser sonrası nefis bir yemek sizleri bekliyor olacak.

Size konser bilgilerini de ulaştıralım, hatta alttaki linke tıklarsanız Biletix’e dahi ulaşıp biletinizi hemen şimdi alabilirsiniz.

Jacky Terrasson Konseri

Tarih: 21 Ocak 2010, Perşembe

Yer: The Seed, Sakıp sabancı Müzesi, Emirgan

Saat: 20.00 Konser, 21.30 Akşam yemeği

Tel.: 0 212 323 6050

Cazkolik.com / 31 Aralık 2009, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.