Günün Parçası: "Christmas Kiss" (Diana Panton`ın aynı adlı yeni albümünden)

Günün Parçası: "Christmas Kiss" (Diana Panton`ın aynı adlı yeni albümünden)

Günün parçasında acısıyla tatlısıyla geçip giden, koca bir yılı tatlı hatırlamak en iyisi. Yılınız her nasıl geçti ise geçmişe ve geleceğe iyi yanından bakmaya çalışın. Bu basit bir temenni değil, iyi duygular hayatın tutkalıdır, sizi sevdiklerinize bağlar. Bunu yıl içinde çok sevdiği birini kaybeden biri olarak söylüyoruz, hayat biz ne dilersek dileyelim bize yine bildiği gibi ya da kaderimizdeki gibi davranacaktır ama bu yine de ondan ümidimizi kesmemizi gerektirmez.

Yumuşacık sesiyle caz şarkıcısı Diana Panton bize harika bir Christmas albümü hediye etmiş. Bu albümü CazFM`de yayınladığımız Cazda Yeni Albümler programında çalmıştık. Son sıralarda yayınlanan Christmas albümleri içinde bu kadar iyisine rastlamamıştık, yılbaşı öncesi güzel bir moral veren bu harika müziği paylaşmayı istedik, tabii güzel sanatçısına teşekkürlerimizle. Günün parçasında albüme adını veren parça Christmas Kiss`i dinliyoruz.

Cazkolik olarak yeni yılın size ve sevdiklerinize sağlık ve mutluluk getirmesini dilerken önümüzdeki yıl ve sonraki yıllarda da cazla birlikte, hep birlikte olma dileğiyle...

Cazkolik.com / 30 Aralık 2012, Pazar

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.