Günün Parçası: ODE (Brad Mehldau`nun son albümünden seçilen parçayı Cazkolik dostu Kerem Kaynar`ın kedisi TARÇIN için çalıyoruz)

Günün Parçası: ODE (Brad Mehldau`nun son albümünden seçilen parçayı Cazkolik dostu Kerem Kaynar`ın kedisi TARÇIN için çalıyoruz)

İyi bir cazsever olan değerli okurumuz / dinleyicimiz Kerem Kaynar geçtiğimiz günlerde Twitter ortamında bize çok güzel bir resim gönderdi. Sizin de yanda gördüğünüz resim değerli okurumuzun kedisi TARÇIN ve Tarçın (dikkatinizi çekecektir, iPad cihazının üstünde Cazkolik Playlist sayfasından müzik dinliyor) iyi bir caz dinleyicisi. Kerem Kaynar`ın söylediğine göre Tarçın özelikle Brad Mehldau`nun piyanosunu duyduğunda hemen dikkat kesiliyor. Bu yüzden bugün, günün parçasını Tarçın için seçtik, hem de tahmin edeceğiniz gibi çok sevdiği Brad Mehldau`dan. Üstelik, belki de henüz dinlememiştir diyerek en yeni albümünden enfes bir parça ODE`yi aldık. Umarız başta Tarçın ve sizler beğenirsiniz. Şimdi artık Tarçın hepimizin cazkolik dostu oldu.

Cazkolik.com / 02 Nisan 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Kerem Kaynar
  02 Mayıs 2012 Pazartesi 09:53

  Çok teşekkürler, müthiş güzel bir sürpriz :) Tekrar tekrar çalıyorum evde, harika. Elinize, emeğinize sağlık site için. Sevgiler

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Levent Ergenç
  03 Mayıs 2012 Salı 07:45

  Bende de bir "kara prens" var kedim.Adı "ŞİMŞEK" klasık batı özellikle VİVALDİ takılır.Eski jazz şarkıları tamam.Rock müzikte kaçar.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.