Kaş tadında caz günleri

Kaş tadında caz günleri

Önümüzdeki günlerde tatil ya da başka bir sebeple Kaş dolaylarında bulunacaklara, -hatta Kaş ve tüm yakın çevresinde olacaklara diyelim daha doğru olur- güzel bir haberimiz var; Geçen yıl da haberini yaptığımız, bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan Kaş’ın ünlü Echo Bar’ı tarafından düzenlenen "Echofest Caz Günleri" tüm cazsevenlere cazla dolu bir müzik şöleni hazırladı.

 

25-27 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Echofest cazseverlerin gayet iyi tanıdıkları Melis Sökmen, Yahya Dai ve Engin Recepoğulları gibi önemli müzisyenleri cazseverlerle buluşturacak.

 

2006’da açılan ve açıldığı günden bugüne Kaş’ta kaliteli ve iyi müziğin adresi olan Echo Bar yetkililerinin temel arzusu etkinliklerinin ileriki yıllara taşınarak büyümesi ve geleneksel hale gelmesi! Geçen yıldan bu yana bu amaçla hareket eden Echo Bar önümüzdeki günlerde dolu bir programla müzikseverlere iyi müzik vaadediyor.

 

25 Haziran yani ilk gecesi pop cazın ülkemizde en sevilen isimlerinden Melis Sökmen sahne alacak. Sanat yaşamını birçok dilde seslendirdiği geniş müzik repertuarı ile sürdüren Sökmen’i dinleyecek olanlar hayli şanslı.

 

Sonraki gün, yani 26 Haziran’da ise genç yaşına rağmen kısa sürede İstanbul caz çevrelerinde kendini kabul ettiren Engin Recepoğulları (saksafon) ve son gece ise yine caz severlerin yakından tanıdığı Yahya Dai (saksafon) performanslarını sergileyecekler.

 

Cazkolik.com / 21 Haziran 2010, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.