Kerem Görsev, Joy FM`de cazseverleri radyo başında buluşturacak bir programa başlıyor

Kerem Görsev, Joy FM`de cazseverleri radyo başında buluşturacak bir programa başlıyor

Radyolarda caz programlarının birbiri ardına yayından kalktığı, TRT gibi bir müzik kurumunun dahi yılların caz programlarının yayınına son verdiği bir dönemde Joy FM`den caz açısından güzel bir haber geldi.

 

"Kerem Görsev`le Caz" bundan böyle her Pazar 11:00 - 12.00 arasında yayında olacak. Sevgili Kerem`in bize söylediğine göre programda vokal cazdan, piyano triolarına, big bandlerden yaylı orkestralara kadar tutun da cool jazz döneminden, beşlilere, dörtlülere kadar uzanan yelpazede bossa nova, latin, klasik, akustik cazın en güzel örnekleri birbiri ardına dinleyiciyle buluşacak.

 

"Kerem Görsev`le Caz" programının ilki 19 Şubat günün yayınlanacak. Programların ayrıca tekrarı yapılacak, haftayı kaçıranlar için aynı programı takip eden haftanın Çarşamba akşamı saat 21:00 - 22:00 arasında dinleyebilirsiniz.

 

Kerem Görsev hem radyo hem de televizyon programlarına oldukça aşina ve konuda uzun yıllardır emeği olan bir müzisyen. Daha yeni TRT Müzik kanalında programlarını izliyorduk, aynı şekilde daha önce radyo programları da yaptı. Şimdi Joy FM`le yeni bir döneme giren Görsev`i uzun ve güzel bir program ömrü diliyor, çalacaklarını merakla bekliyoruz.

 

Cazkolik.com / 08 Şubat 2012, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Tarkans Yavuz
    04 Nisan 2014 Pazar 01:38

    Sevgili Kerem Görsev"in bugunku caz saatini büyük bir zevk ile dinledik, ancak programda bir kaç sarkisini çaldigi caz trio nun adini tam olarak algilayamadik, Red Garmen gibi bir sey duydum ki internet arastirmalarimda böyle bir isme rast gelemedim,, acaba sizden rica etsem bana bu trion"nun dogru ismi ve yazilisini aktarabilirmisiniz? Bir de bu CD su an Istanbul da satiliyormu? Bu arada Kerem Görsev ve kankisi Reha Sezgin"in dostça muhabbetleri güne renk katiyor, bizi eglendiriyor, iyi ama, bu arada sarki isimleri ve sanatçi isimleri karambola geliyor, hiç anlayamiyoruz,, rica etsek bu konuda biraz dikkatli olabilirlermi lütfen? Tesekkurler. iyi yayinlar. Tarkans Yavuz.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.