Mikrop Gramofon'un kurucusu Ahu Ünalp müzikleri ve tatlı sohbetiyle Radyo Cazkolik'te Tunçel Gülsoy'un konuğu...

Mikrop Gramofon'un kurucusu Ahu Ünalp müzikleri ve tatlı sohbetiyle Radyo Cazkolik'te Tunçel Gülsoy'un konuğu...

Derler ki iyi müzik, iyi kayıt dinleme aşkı insanın içine bir kez işledi mi çıkmak bilmezmiş. Çok küçük yaşlardan bu yana özel merakı ve sevgisini zamanla audiofil kayıtlar ve albümler üzerine geliştiren ve sonradan kurduğu Mikrop Gramofon ile benzeri kayıt, albüm ve sistemleri kendi gibi ülkemizde geniş bir meraklı grubu, dernekleri ve ilgilisi olan müzikseverlerle paylaşmaya başlayan Ahu Ünalp bu hafta Tunçel Gülsoy'un programında hem insanı müziğin kalbinin içinde gezindiren bu albümlerle tanıştırıyor hem de kendi dünyası ile buluşturuyor.

mikropgramofon.com isimli sitesinde başta Quad olmak üzere hi end dünyasının bu güçlü ve üstün cihazlarıyla tanıştırarak müzikseverlerin başını döndüren Ahu Ünalp aynı zamanda kurucusu olduğu site üzerinden yüksek kayıt teknolojisiyle kaydedilmiş bu albümleri müzikseverlere satarak caz, klasik albümlerin müzikleriyle odanızın içine dolmasını, kendinizi konser ya da caz kulübünde müziği yanıbaşınızda hissetmenizi sağlıyor.

Tunçel Gülsoy'un programını dinlemek ve bu müthiş müzikleri sitemizin MP3 kaydında dahi üstün performanslarıyla hissetmeniz için lütfen alttaki satıra tıklayınız.

http://www.cazkolik.com/radyo.php

Cazkolik.com / 16 Kasım 2009, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.