Raba di Babba Music Band Monc Live Suadiye`de çıkacak!

Raba di Babba Music Band Monc Live Suadiye`de çıkacak!

2004 yılından bu yana caz, latin ve lounge çizgileri taşıyan rock formatlı parçalar üreten Raba di Babba Music Band, ilk albümünün ardından bünyesine yeni katılan müzisyenlerle birlikte konserlerine devam ediyor.

1 Aralık Çarşamba akşamı Monc Live Suadiye sahnesinde Anadolu yakasındaki sevenleriyle buluşacak olan Raba di Babba, şu sıralar yeni albümünün hazırlıklarını da sürdürüyor.

Tanımıyorsanız eğer peki kimlerden oluşuyor ilginç isimli bu grup diyorsanız vokalde Deniz Vuslat Öndersev, gitarda Anıl Ciğeroğlu ve Olcay Tuncay, bas gitarda Deniz Özkan, davulda Hakan Dilek, perküsyonda Aykut Türker ve saksofon & flütte ise Ayberk Pedirik yer alıyorlar.

Monc Live Suadiye’de Suadiye Park, Plaj Yolu A Blok, Kat: 2, Suadiye adresinde olduğunu belirtelim.

Herhangi bir nedenle kendilerine ulaşmak isterseniz size iletişim bilgilerini de belirtmiş olalım; Medya ve konser iletişimi için Gökçe Devicoğlu’nu (gokceddevecioglu@izgarafilm.com) arayabilir ya da www.rabadibabba.com adresinden temasa geçebilirsiniz. Ayrıca, www.facebook.com/rabadibabba ve www.myspace.com/rabadibabba adreslerinden de ulaşabilirsiniz.

Cazkolik.com / 26 Kasım 2010, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.