Sokaktan ve mekanlardan fotoğraflarla "Tünel Şenliği"nin öyküsü...

Sokaktan ve mekanlardan fotoğraflarla "Tünel Şenliği"nin öyküsü...

Geçen yılın Tünel Şenliği`ni anımsayanlar bu yılın daha da renkli, eğlenceli, bol müzikli geçeceğini tahmin etmişlerdir, tıpkı gelecek senenin daha da dozunu artıracağını şimdiden öngörmek gibi. Giderek Tünel bölgesinin dışına taşan, Beyoğlu-Taksim hattında ilerleyen şenlik kısa süre sonra tarihi bölgenin tamamını bir çeşit New Orleans çılgınlığına çevireceğe benziyor.

Tünel Şenliği sokaklarından ve mekanlardan yansıyan müziğiyle olduğu kadar görselliğiyle, sokakları ve insanlarıyla ön plana çıkan, müziğin hayata yansıyan rengi. Bu sefer biz de hem sokaktan hem mekanlardan yansıyan görüntülerin fotoğraflarını yakalayalım istedik. Sevgili arkadaşımız Leyla Diana Gücük, Radyo Cazkolik`te yaptığı programlarla olduğu kadar amatör fotoğrafçılığıyla da harika işler yapıyor, Tünel Şenliği boyunca, gece boyu yorulmadı, yılmadı her yeri gezdi, dolaştı, mekanlara girdi çıktı ve yüzlerce fotoğraf çekti. Aşağıda görecekleriniz gerek sokaktan, gerek klüplerden yakalanmış olan anlardır. Sevgili arkadaşımıza bu özel çalışması için çok teşekkür ediyoruz.


Bir Tünel Şenliği böyle yaşandı...Hollanda Konsolosluğu BahçesiJülide Özçelik İKSV`nin Salon sahnesinde...Tünel Şenliği`nde Nardis`te gece boyu jazz...


Cazkolik.com / 08 Temmuz 2012, Pazar

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.