002 / Konu: Hayatın Fon Müzikleri, Konuk: Elif Yarsuvat

002 / Konu: Hayatın Fon Müzikleri, Konuk: Elif Yarsuvat

Ahmet Erözenci ikinci programında kendi konuk profilinin ilk misafirini ağırlıyor; Av. Elif Yarsuvat...

Bu hafta kendi konuk profilinin ilk konuğunu ağırlayan Prof. Dr. Ahmet Erözenci`nin misafiri üç kuşaktır hukuk üzerine ihtisaslaşan Yarsuvat ailesinin ailenin son kuşak üyesi, meslek olarak avukat ve hukukçu, ikibinli yılların başlarından bu yana Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi`nde raportörlük yapan ama tüm bu işlerin yanısıra kendini tanımlayan ikinci yarısı sayabileceğimiz özellikleri de piyano ve çello çalan, İnsan Hakları Mahkemesi görevi sırasında yurtdışında keman-çello-piyano triosunda çalan, Haydarpaşa Garı`nı opera binasına çevirmeye hayali kuran, aldığı şan eğitimiyle amatör olarak opera söyleyen, şimdilerde bu amatör yanına bir de caz söylemeyi ekleyen çok yönlü entelektüel eğilimleri olan biri.

Haftanın programında Erözenci ve konuğu Elif Yarsuvat `Şarkılarda Yaşam - Hayatımızın Fon Müzikleri` kavramını konuşuyorlar.

Ahmet Erözenci ile iletişime geçmek, görüş ve önerilerinizi paylaşmak için lütfen tıklayın.

Radyo Cazkolik / 17 Mayıs 2011, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Bu programı o kadar çok dinledim ki, sanırım o mutlu aşk müziklerinin olduğu cd"yi hakettim diye düşünüyorum :) Sevgiyle kalın.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Ahmet,geriye dönüp söyleşileri izledikçe hayranlığım daha da artıyor çok kaliteli konuklar ve söyleşi konuları için teşekkürler. Sevgili Elif"i izlerken sesinin tınısı, vurgulamaları ve sesindeki güven bana çok sevdiğim bir büyüğümüzü hatırlattı malumunuz Allah Rahmet eylesin.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Keyifli programlarınızın takipçisiyim. Sohbetiniz, müzik seçimleriniz için teşekkürler...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • ozellikle 2. programı cok begendim konugunuza da tebrikler, sesi cok müzikal geliyordu aynı hızda devam

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Ahmet, her programını birkaç kez dinliyorum. Eline, yüreğine sağlık.. Tabii değerli konuklarının da

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Ahmet, İlk programını tekrar tekrar dinledikten sonra ikincisini dinlerken,A.Behramoğlu"nun dizeleri geldi aklıma;"İnsan bütün güzel müzikleri dilemeli alabildiğine/Hem de tüm benliği seslerle,ezgilerle dolarcasına/İnsan balıklama dalmalı içine hayatın/Bir kayadan zümrüt bir denize dalarcasına..."Harika söyleşiler,harika müzikler, nereden dalsak denize Heybeliada mı, Kalamış mı yoksa yüreklerimizde var olana mı ?

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • ne çeşit müzik dinlediğini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim lafı biraz iddalı gelebilir ama galiba bu sözde biraz gerçek payı var..ne dersiniz..söyleşinizi büyük bir zevkle dinliyorum..elinize sağlık...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.