006 / Konu: Aşk, Konuk: Atilla Birkiye

006 / Konu: Aşk, Konuk: Atilla Birkiye

"Bir Gölgenin Ardından" bu hafta Türk edebiyatının seçkin kalemi Atilla Birkiye`yi ağırlıyor...

Yetmişli yılların ortalarından bu yana Türk edebiyatının en önemli kalemlerinden yazar, şair, romancı, edebiyatçı Atilla Birkiye ile Ahmet Erözenci insanoğlunun varoluşunun temel konularında birini; "Aşk"ı konuşuyorlar. "Aşk bir ırmaktır, bir çağlayandır. Mutluluk da vardır, hüzün de. Sevgi bir çınardır; kuşatıcıdır. Güven verir. Alışkanlıklar ise aynaya bakıştır: Yıllarca ve yıllarca, bir ömür boyu sürer" diyen Atilla Birkiye ile Ahmet Erözenci insanoğlunun varoluşuna kadar uzanan temel kavramlardan AŞK kavramını seçtikleri birbirinden güzel müziklerle tartışıyorlar.

Ahmet Erözenci ile iletişime geçmek, görüş ve önerilerinizi paylaşmak için lütfen tıklayın.

Radyo Cazkolik / 14 Haziran 2011, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Merhaba hocam, programınızı ilk kez dinliyorum ve çok etkilendim.Hayatıma yeni bir değer kattınız, teşekkür ederim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • bir arkadasimin tavsiyesiyle ilk defa dinledim. nitelikli bir program. attila hocayi dinlemek eski bir dostla karsilasip keyifli bir sohbet yapmak gibi. dolunay da kararan ruhumu actiniz sagolun.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Ahmet, Gene güzel müzikler ve güzel sohbetlerle dolu dostluk ve aşk üzerine programlar. Evet, dünyanın daha çok dostluğa ve aşka ihtiyacı var. Bu konular birkaç program daha ele alınacak kadar derin konular. Bir Gölgenin Ardından"ın artık tiryakisi oldum. Teşekkürler ..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Programınız için de, konuklarınız için de Teşekkür Ederim. Hocamı tekrar dinlememi ve satırlarını yüzümde bir tebessümle hatırlamamı sağladınız. Ve tabii AŞK"ı :) Selen ELMAN Ahh, erguvanlar, aşklarla birlikte anıldılar. Eski, bildik, gençlik yıllarından kalma bir müziği dinler gibiydi Kitabın ortalarından bir bölümden, adı "Gerçek"ti ve ilgisini çekmişti, okumaya başladı. Soldan Sağa, Atilla Birkiye, Kasım 1995

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • iyi program bu,tuttum bu programı....daha büyük aşk ustadlarıda var memlekette,bekliyoruz...........

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Delikanlı yıllarımın yol arkadaşı sevgili Atilla Birkiye ile kısa pantalonlu yıllarımın arkadaşı sevgili Ahmet Erözenci birlikte AŞKı konuşuyorlar. Sevinçle izliyorum. Dilerim sözün ötesini.. AŞK OLSUN!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.