013 / Konu: Paylaşmak, Konuk: Avniye Tansuğ

013 / Konu: Paylaşmak, Konuk: Avniye Tansuğ

Paylaşmak, kişinin kendinden sıyrılmasını gerektiren bir konu. Değişik iletişim ağları sayesinde istenmeyen şeylerin, kimi zaman yaşamımızın, özelimizin istemimiz dışında `paylaşıldığı` çağımızda Sayın Avniye Tansuğ ile internet ortamında paylaşımdan başladık, doğadan, teknolojiden bahsettik ve sonunda bireyin paylaşımına geldik.

Pembe Domatesler blogunu ziyaret etmek için lütfen tıklayın.

Ahmet Erözenci ile iletişime geçmek, görüş ve önerilerinizi paylaşmak için lütfen tıklayın.

Radyo Cazkolik / 02 Ağustos 2011, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Kadim dostum, sevgili Avniye Tansuğ bugüne dek tanıdığım bir çok kişi arasından "İşte paylaşmayı en iyi bilenlerden" diyebileceğim nadir insanlardan biridir. Dolayısıyla yine Avniye"nin sayesinde tanıdığım bu ilginç internet Cazzz radyosunda "paylaşım" konusunu onunla konuşmak kadar doğal bir şey olamazdı. Programı sunan Ahmet Erözenci"nin bu sohbet sırasında aralara sıkıştırdığı müzik parçaları da paylaşımın diğer bir şekli değil mi? Louis Armstrong"lu Ella Fitzgerald"da eminim öyle düşünürdü...Ruhumuzu okşayan, bilgimizi artıran bu keyifli söyleşiye çok teşekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Burada değerli görüşlerini "paylaşan" sevgili dostlara ve "kadim dost" PDA üyelerine içten teşekkürler. Üstelik övgüyü de esirgememişsiniz... Sağolun, varolun... Sayın Erözenci, bu programı yaparken, öylesine özgürleştiriyor ki insanı, böyle kapıp koyveriyorsunuz kendinizi işte... Sevgiyle, saygıyla...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Herkesin kendince anlam ve önem verdiği paylaşım konusunu farklı boyutlarıyla, özellikle de güncel boyutuyla aktardığınız bir programı daha memnuniyetle izledim.Diğer programları ve konuları da merakla bekliyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Gece yarısı Anamur sahillerinde ışığa doğru koşan caretta caretta yavrucaklarını denize kavuşturmanın mutluluğunu paylaşmak için bilgisayarımı açtığımda gördüm Sevgili Avniye Hanım"ın söyleşisini.Bir kez daha hayran olduk kendilerine Bilgecimle, PDA"nın ilk günlerinde olduğu gibi...(Küçük Bilge HUKUK 3.SINIF öğrencisi oldu.)Gönlünüze yüreğinize sağlık,sağolun varolun.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • PDA"nın ilk üyelerinden biri olarak ne kadar hevesle dinledim güzel bir program olmuş. Hem PDA hakkında hem paylaşmak hakkında ne hoş bir sohbetti. Hem sizin hem Ahmet beyin ağızınıza sağlık diyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ufuk açıcı programınızı severek dinlerken, bir yandan da bana gönderilen pembe domatesleri büyütememenin suçluluğunu duydum Avniye Hanım"a karşı. Kendisini diğer yönleri ile de tanımak ve bu kadar çok öğrenmekten de çok mutlu oldum. Bu arada Ekvator ve Bolivya"ya da gıpta ettim. Çok teşekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Avniye Hanım, özellikle iletişim ağlarında yapılan paylaşımlarda neleri göz ardı ettiğimizi ve nasıl tehlikelerle karşı karşıya olduğumuzu bize hatırlattığınız için çok teşekkür ederim. Pembe Domates blogunuzu da takip edeceğim. Sevgilerimle...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.