049 / Konu: Koku, Konuk: Vedat Ozan

049 / Konu: Koku, Konuk: Vedat Ozan

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Ahmet Erözenci bu hafta stüdyosunda Açık Radyo`da yaptığı programlarla çok sayıda dinleyicide bağımlılık yaratmış Sn. VEDAT OZAN`ı ağırlıyor ve ikili Vedat Bey`in adeta hayatımıza bambaşka bir bakış açısıyla yeniden yerleştirdiği KOKU kavramını konuşuyor. KOKU üzerine insanın neler öğrenebileceğine şaşıyor ve hayretlere düşüren bilgi bombardımanından çıkan bu lezzetli sohbeti hayranlıkla dinliyorsunuz.


Değerli dinleyicilerimiz, "Bir Gölgenin Ardından" programının girişinde bilgilendirme ve destek amaçlı Darüşşafaka`nın kamu spotu kullanılmaktadır.


Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 15 Mayıs 2012, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Ahmet beyin konuklarını işte bunun için seviyorum, koku üzerine 1 saat ne konusabilirsin deseler aklıma 3 cümleden fazlası gelmez ama işte bir saattir dinliyorum çalan telefonu bile kaçırmıyım diye durdurdum inanın. konuğunuza hayran kaldım. abartii hijyenin hastalıklara davetiye çıkardığını düşünmüşümdür hep mesela koku konusundada sanırım öyle diyceğim..

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • sizede konuğunuzada seçtiğiniz konuyada bayıldım ahmet bey koku programını hiç dinlememistim bilmiyordum ya devamını yapın yada vedat bey programı bitmiş galba o devam etsin dinleyelim. ağzınıza sağlık :))))

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.