051 / Konu: Yağmur, Konuk: Leyla Diana

051 / Konu: Yağmur, Konuk: Leyla Diana

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Yağmurlu bir Mayıs günü... Ahmet Erözenci haftanın programında program komşusu sevgili Leyla Diana`yı ağırlıyor. Program biri ev sahibi diğeri misafir gibi değil iki dostun dışarda alabildiğine yağmur yağarken bir kafede tatlı sohbeti gibi... Üstelik YAĞMUR`u konuşuyorlar...

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 29 Mayıs 2012, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • "Yağmur su buharının macerasıdır"...veya "Yağmur Tanrıların gözyaşlarıdır"... İki yorum da beni farklı yerlere götürdü, düşündürdü, çağrışımlarla anılara gitmiş buldum kendimi, teşekkürler bu güzel sohbet için.... Bu arada en sonda çaldığınız, benim düzenlemem olan "Yağmurlu bir Nisan günü", bir Ermeni halk şarkısının 42 müzisyen olarak 24 Nisan anısına çalıp söylediğimiz video klibidir (Vimeo"da var), şarkının orijinalinin ismi Aravodun Temin. Bir not: Bazı şiddetli yağmurlar bana bir şeyin habercisi gibi gelir, mesela bir kaybın ardıdan feci bir yağmur yağar, "bizim için yukarsı ağladı" gibi hissederim, hem de "bunun bir anlamı var" diye... Çok selamlarımla :)

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.