054 / Konu: Cesur Yeni Dünya, Konuk: Filiz Telek

054 / Konu: Cesur Yeni Dünya, Konuk: Filiz Telek

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Kimi programlarda değerli programcımız sevgili Ahmet Bey`in konuklarının konuk olma nedenlerini, yaptıkları işleri ve uğraşılarını burada kısacık bir yazıda da olsa izah etmek epey zor oluyor. Bu haftanın konuğu Sn. Filiz Telek`te böyle bir konuk. Gerçekten çok ilginç tanımlamalar ve tespitler yapan biri. Mesela, `insan bilincinin evrimine katkıda bulunmak isteyen ve insan ruhunda olanakların ve kutsal olanın varlığını uyandırmak isteyen bir yazar, şair, seyyah ve diyalog kolaylaştırıcısı, sosyal girişimci.` Ya da şöyle diyelim `sürdürülebilir yaşam konusunda yapılan projelerde yer alan, grupların ortak aklını organize eden biri`. Günümüz insanının manevi açlık ve anlam arama ihtiyaçlarına yeni çözümler ve cevaplar getirmeye çalışan gelecek için gerçekçi ama bugün için hayalci biri. Çözüm odaklı hayalleri gerçeğe dönüştürmek için projeler geliştiren ve alternatifler üzerine düşünen biri.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 19 Haziran 2012, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili Ahmet Bey, Sevgili Filiz Telek, Pek ferahlatıcı, pek umutlu bir "kreşendo" ile bitirmişsiniz bu güzel bir o kadar da zor konudaki söyleşiyi... (Bizim kulaklar da çınlatılmış, PDA"nın da altı çizilivermiş, çok teşekkürler bu arada)... Sağolun, varolun...

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.