066 / Konu: Erkek Cinselliği, Konuk: Prof. Dr. Emre Akkuş

066 / Konu: Erkek Cinselliği, Konuk: Prof. Dr. Emre Akkuş

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Bir gölgenin ardından programında konuşulmadık konu bırakmama niyetinde olan Prof. Dr. Ahmet Erözenci, bu hafta Prof. Dr. Emre Akkuş ile erkek cinselliğiyle başlayan sohbetini cinselliğin felsefesiyle devam ettiriyor. Prof. Dr. Emre Akkuş`un kimi söylediklerine eminiz dinleyen herkesin yapacağı yorum olacaktır. Bu haftanın  şarkıları ise geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Berkant`tan Samanyolu`nu dinlememizle başlıyor ve listesini aşağıda gördüğünüz 60 ve erken 70`lerin Türk Pop müzik sanatçılarına saygı duruşuyla devam ediyor.

Program playlisti: 01 / Berkant: Samanyolu, 02 / Ayla Dikmen: Anlamazdın, 03 / Fecri Ebcioğlu: Atlı Karınca, 04 / İlham Gencer: Bak Bir Varmış Bir Yokmuş, 05 / Metin Ersoy: Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık, 06 / İlhan İrem: Konuşamıyorum, 07 / Dario Moreno: Deniz ve Mehtap.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 16 Ekim 2012, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Değerli hocalarım kabul edersinizki erkek cinslliği konuşulan programa bir erkek olarak yorum girmek bizim memleketette riskli iştir, bizim milletin neyi nasıl anlayacağını bilmezsiniz vay Murat (çok afedersiniz) kuş ötmüyormu lan diyebilir biri şaka demiyorum gülmeyin. ma ben yinede sizi çok tebrik etmek istiyorum. hocam yaşım daha çok genç (32) allaha şükür böyle bir sorunum yok karımlada aramız çok iyi ama açıkyürekle konuşmak tartışmak önemli. sağolun çok faydalandım.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.