067 / Konu: Hayat İnsanlığı, Konuk: Mesut Gümüştaş

067 / Konu: Hayat İnsanlığı, Konuk: Mesut Gümüştaş

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


"Bir Gölgenin Ardından"da Prof. Dr. Ahmet Erözenci`nin konuğu Mesut Gümüştaş. Değerli dinleyicilerimiz, kimi insanlar hayatın içinde kendisi için önceden yazılmış rolü oynar, hayat iki nokta arasında düz çizgidir; risk yok, sürpriz yok! Bu hafta konuğumuz Sn. Mesut Gümüştaş gibi insanlar ise hayatının gidişatını kendisi belirlemeyi tercih eden, risk alan, sokağın nabzını ve dilini yaşayan, tek bir an içinde yepyeni kararlar alabilen, hayatın içinde bilmediği tünellere gözü kapalı dalmaktan çekinmeyen, aklı ile kalbinden geçeni yaşamında buluşturabilen insanlardır. İşte bu yüzden Ahmet Bey ile Mesut Bey bu hafta `Hayat İnsanlığı`nı konuşuyor. Mesut Gümüştaş bir tevatür olarak değil, bir gerçek olarak `Putin`i giydiren adam` namıyla tüm dünyaya ihracat yapan bir tekstil firmasının ve Marmaris`teki Sabrina`s House isimli butik otelin sahibi. Galatasaray Klübü genel kurul üyesi, 2005-06 arası Galatasaraylı İşadamları Derneği`nin başkanı, sanata ve kültüre, hayatın gustosuna tutkun biri ve çok daha fazlası fonda cazın en güzel şarkıları eşliğinde sohbetin her anına dağılmış durumda... Sn. Mesut Gümüştaş`a Radyo cazkolik`e konuk olduğu için teşekkür ediyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 23 Ekim 2012, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • iki arkadaşım, iki ayrı kulvarda beraberdiler.. ikisi de bilge, yakışıklı ve başarılılar, son derece keyiflı bir sohbet oldu, bence bu radyo sadece internet değil, heryer den dinlenmeli. dünyada ki en önemli güç SAMİMİYET, dinlerken bir kez daha bunu düşündüm ve de hissettim! sıcak sohbetlere devam hocam,))

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Çok keyifli, enerji tazeleyici bir söyleşi olmuş... Sayın Gümüştaş"ın alçakgönüllü bilgeliği de cabası... Ahmet Bey"in bu programı neden yaptığı konusundaki yorumu da çok hoşuma gitti... Teşekkürler...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Mesut beyin hayata bakışındaki pozitiflik duygularını aklıyla doğru yönlendiren bir insanın olumlu enerjisiyle neler yapabileceğinin ispatlıyor. artık sadece şikayet eden bir toplum olduk üreten az tüketen çok birazda çözüm bulan insanlar olmayı unuttuysak sizin gibileri dinleyerek yeniden öğrenebiliriz sanırım.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Andrey Tarkovski “Deneyim sonraki nesile aktarılamaz, tekrar tekrar her nesilde yaşanarak yeniden öğrenilmesi gerekir.” derken, Hermann Hesse de “Gerçek öğrenilemez yaşanır” diyerek insanları hayatın içine coşkusuna davet eder. Bizim bir saat içinde dinleyebildiğimiz bu yaşam öyküsünün ardında ne zorluklar ve emekler vardı bunu ancak yaşayan bilir. Ve yine herkes ancak Mesut bey gibi kendi yolunda yorulmadan neşe içinde ilerleyebiliyorsa en içten şekilde “mutluyum” diyebilecektir. Son derece keyifli ve bilgece bir program olmuş. Çok teşekkürler, iyi bayramlar.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.