071 / Konu: Hukuk, Konuk: Av.Mehmet Çağrı Bağatur

071 / Konu: Hukuk, Konuk: Av.Mehmet Çağrı Bağatur

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Son yıllarda milletçe konuştuğumuz canalıcı konuların en canalıcılarından biri hangisi diye bir soru sorulsa hiç kuşkusuz çoğumuz HUKUK cevabını veririz. Bu hafta Ahmet Erözenci stüdyosunda ilgi ve profesyonel alanlarıyla sıradışı bir hukuk adamını ağırlıyor; MEHMET ÇAĞRI BAĞATUR. Mehmet Bey hayatımıza sirayet etmiş ama bir çoğumuzun belki de önemini kavramadığı kavramların hukuk penceresinden nasıl göründüğü ile ilgili. Mesela sağlık hukuku, reklam hukuku ve aldatıcı reklamlar... Bu konularda üniversitelerde ders veren Sn. Bağatur hukuku bir çeşit `havasızlık hali` olarak tanımlıyor ve öyle ilginç şeyler anlatıyor ki kendinizi alamayıp inanın bir kez daha dinlemek isteyeceksiniz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 11 Aralık 2012, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Birden çok kere dinlediğim bu söyleşiyi, ülkedeki tüm hukuk öğretici ve öğrencilerinin, hukuk ile uğraşan herkesin öncelikle dinlemesini çok arzu ederdim. Hukuku sorgulayan herkesin de keza... Çağrı Bey"in paradigmalarına, düşünce, gözlem ve yorumlarını söze döküş biçimine, bütün bunları süslemeden, dupduru ve açık yüreklilikle aktarışına hayran oldum. -Gene paha biçilmez bir içerik yarattınız Ahmet Bey!- Sağolun, varolun... Sevgi ve saygıyla.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.