073 / Konu: Yeni, Konuk: Leyla Diana, Tunçel Gülsoy

073 / Konu: Yeni, Konuk: Leyla Diana, Tunçel Gülsoy

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Prof. Dr. Ahmet Erözenci Radyo Cazkolik`te 2013 tarihli ilk programı kaydeden programcımız... Yeni yılın hepimiz için sağlıklı ve mutlu geçmesi dileklerimizle başlayalım ilk olarak ve bu dileği hep hatırlamak için Radyo Cazkolik`in kadim dostları ve programcıları Leyla Diana ile Tunçel Gülsoy `pencere komşusu` dostlarına iyi yıllar dilemeye gidince ortaya müzikleri ve sohbetiyle yeni yılın ilk programı çıktı. HERKESE iYi YILLAR...

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 01 Ocak 2013, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Bu harika ve eglenceli yeniyil programi icin sevgili Ahmet Erözenci"ye cok tesekkürler. Sevgili Tuncel Gülsoy ile söminenin karsisinda kestanelerimizi yerken birbirinden güzel müzikler de bize eslik edip ilham verdiler. Programi dinlemeyenler kacirdilar :) Neyse ama Allahtan arsivde duruyor! Sevgiler herkese ve basta sevgili Feridun Ertaskan"a...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • OOOOoooo bütün ağır toplar burdaymış:) Nasıl güzel, nasıl neşeli bir program olmuş! İç güzellikleirnizi dışa yansıtmışsınız. Harikasınız. Leyla Diana, sizin programlarınızı hiç kaçırmamaya çalışıyorum. Tuncel Bey"i de dinliyorum keyifle çok sempatik. Ahmet Bey ise her zaman dinleyemiyorum ne yalan söyleyeyim ama çok dikkat çekici konular hepsi. Bir gün mutlaka hepsini dinleyeceğim. Bir araya gelince sinerji olmuş ve evet birlikte mutlaka bir program yapın. Başarılar diliyorum ve hepinizin yeni yılını kutlarım.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Üç silahşörler gibi.Çok hoş bir program olmuş ve müzikler de harika. Yeni yıla neşeli girdik sayenizde. Açılış parçasıysa harika.Hepiniz var olun, çok sevgiler. 2013 yılında tüm dilekleriniz gerçeklessi. Köşkünüz olsun, radyo programlarınız istediğiniz gibi oldun :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.