086 / Konu: Gönüllülük, Konuk: Burçak Salungan Dinç

086 / Konu: Gönüllülük, Konuk: Burçak Salungan Dinç

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Burçak Salungan Dinç sanat tarihi eğitiminden sonra sanatın farklı dallarını bir araya getirerek güzel bir sentez oluşturmuş: Venedik maskesi, seramik, ahşap heykel, kukla ve çeşitli oyuncaklar yapıyor hem kendisine, hem sevdiklerine, hem en değerlisi, kızı İnci Naz`a. Şimdilerde ise bir yandan çocuklar ve ailelerine sanat atölyeleri düzenliyor öte yandan kızına masallar yazıyor. Bir yandan hep yapmak istediği iki projenin peşinden koşuyor, öte yandan da bugüne kadar gönüllülük esasına dayalı birçok projeye destek vermiş biri olarak Kitap Okuyan Çocuklar Projesi`nin Gönüllüler İletişim Koordinatörlüğü görevini yürütüyor. Ülkemizi ve geleceğimizi daha iyiye taşımanın ancak bu tür gönüllü çalışmalarla ve elbette eğitimle gerçekleşeceğine inanıyor. İlgilenen dinleyenlerimiz için: www.kitapokuyancocuklar.org | https://www.facebook.com/KitapOkuyanCocuklar

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 12 Kasım 2013, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde ki en büyük problemlerden biri de eğitim ve öğretim. Ülkemizde ki eğitim politikalarımız da ki yanlışları da gene eğitimli sağlıklı ve doğru düşünebilen bireylerin seçimleriyle düzeleceğine inanıyorum. Her alan da güzel yetiştirilmiş ebeveynlerin çocuklarına da aynı birikimi aktaracağı düşüncesindeyim. her ne kadar toplumumuz da klasik, caz .. müzik dinleyen kitle çok az olsa da Sn. Erözenci"nin program da müzikle birleştirdiği bilgilendirici paylaşımlar için kendisine ve konuklarına teşekkür ederiz.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.