100 / Konu: 100. Program Özel Konuk: Burak Zafer Sırmaçekici

100 / Konu: 100. Program Özel Konuk: Burak Zafer Sırmaçekici

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Ahmet Erözenci 100. programında özel bir ziyafet hazırladı. 23 yaşında açık liseyi bitirdikten, 27 yaşında Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümüne devam ettikten, değişik işlerde çalıştıktan sonra 2010 yılında gerçek istediğinin aşçılık olduğuna karar veren, Mutfak Sanatları Akademisi`ni bitirdikten sonra New York`da Michelin yıldızlı lokantada çalışmış olan Sayın Burak Zafer Sırmaçekici ile aşçılığın felsefesi, yemeğin felsefesi, bir iş adamının neredeyse tüm büyük lokantaları tekeline alması hakkında konuştu. Programın sonunda ise basit, ama değişik açılımlara uygun bir tarif var... Afiyet olsun...

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 10 Haziran 2014, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Muhteşem bir program olmuş... Büyük bir keyifle dinledim... Dinleyeceğim... Dostlukla...

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Sosyoloji gibi iyi bir bölümü birden fazla kez kazanıp, okulları bırakacak kadar hayallerinin peşinde koşmaya adanmış, kendi yolunu çizen insanlara hayranlığım çok büyük. Ülkemizde böyle bir şey yapmak özellikle zor. Yemek dünyasına, lezzetin inceliklerine, bunların yerel kültürlerle iç içeliğine olan ilgim her geçen gün artıyor. Çok keyifli bir programdı.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.