101 / Konu: Kariyerimde 2. Bahar, Konuk: Nuray Ergeç Akmeriç

101 / Konu: Kariyerimde 2. Bahar, Konuk: Nuray Ergeç Akmeriç

Değerli dinleyicilerimiz, programcımız Prof. Dr. Ahmet Erözenci`nin yeni programı 3 Şubat Salı sabahı yayına girecektir, önemle duyururuz.


Radyo Cazkolik programlarını tablet ve cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan browserınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Prof. Dr. Ahmet Erözenci bu hafta ellili yaşlarından sonra meslek değiştirmek, hayatına yeni bir yön vermek isteyenler için, bu konuda deneyimli olan ve bir kitap yazmış olan Sayın Nuray Ergeç Akmeriç`i konuk ediyor. Sohbet, kariyer değiştirmek için gerekenler, değişiklik adımının nasıl atılacağı, değişiklik kişi istemeden olduğu takdirde nasıl baş edileceği de nihayet herkesin gönlünde yatan mesleği bulması için neler yapılabileceğini kapsıyor. Programın sonunda da Ahmet Erözenci`nin okuduğu bir şiir var... İyi dinlemeler...

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 15 Temmuz 2014, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Nuray hanımın yaşadığı tecrübelerden yola çıkarak bizlerle paylaştığı deneyimleri dinlemek güzeldi. Bu ülkede çalışanların kariyer anlamında çok şey kazanacağı keyifli bir sohbetti. Henüz okuma fırsatı bulamadım ama kitabınızı en kısa zamanda edineceğim. Ayrıca mizah konusunda bir tv programı yaparsanız gerçekten süper olur.. Ahmet hocam, yayın döneminin son programında okuduğunuz şiir ve yorumunuz için de ayrıca teşekkürler..

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Merhaba Nuray Hanım"la tanışmam raftan kitabını seçmekle oldu. kariyer danışmanlığını yaptığını öğrendiğim an eşime de tavsiye ettim ve şimdi beraber bir kariyer yolculuğuna çıktılar. Bende ilk görüşmede kendisiyle tanışma fırsatına sahip oldum. Onu ilk görüşte tanımak hiç zor olmadı. Kitabını okurken hissetiğiniz naif ve nazik duruş çok öteden de farkedilebiliyor. Kendisine verdiği destek ve bizlere kattığı vizyondan dolayı çok teşekkür ederiz. Banu

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.