Guitarphonic: 83

Guitarphonic: 83

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone - iPad ve Android sistemli mobil cihazlarda ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Cenk Erdoğan Guitarphonic`e yazı getirdi, güneşi getirdi... Programına bu yaz yaşanacak başta İstanbul Caz Festivali olmak üzere küçük notlarla başlayan sevgili Cenk şimdiye değin hiç çalmadığı müziklerle bize yeni şeyler söylüyor...

`Gitar, hayatı anlamanın teller üzerinden yayılan şeklidir` diyen bir eski usta gitarist gitarın sadece bir kasa ve üzerine gerilmiş tellerden ibaret olmadığını anlatmak istemişti. Cenk Erdoğan`la Guitarphonic size her hafta bu yollardan birine sapmanızı ve yeniden ana yola dönmenizi sağlıyor.

Program hakkındaki görüşlerinizi, isteklerinizi, çalınmasını, duyulmasını, bilinmesini istediğiniz müzikleri daha doğrusu paylaşmayı istediğiniz her şeyi lütfen cenkerdogan@cazkolik.com adresine yazın, Guitarphonic içinde gitar üzerinde dinamik bir paylaşım yaratalım. Herkesi bekliyoruz...

Radyo Cazkolik / 11 Mayıs 2012, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cenk Erdoğan

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Ben (gorsel) sanatciyim ve cazin son derece gorsel oldugunu dusunurum. Atolyede calisirken programini dinliyorum ve cok iyi gidiyor! Ozellikle hep farkettigim fakat muzik vokabulerine hakim olmadigim icin soyleyemedigim benzerlikleri/paralellikleri muzik kontekstinde dinlemek cok zevkli ve aydinlatici. Tesekkurler!

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.