Guitarphonic: 84

Guitarphonic: 84

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone - iPad ve Android sistemli mobil cihazlarda ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Bir caz gitaristinin başka gitaristlerden seçtiği parçaları dinlemenin en güzel yanı onları aynı zamanda gitaristin bakış açısından görebilmektir. O müziğin arkasındaki küçük sırlar, büyüleyici teknikleri yaratan ihtiraslar... Sevgili Cenk bu hafta Vince Mendoza, Nguyen Lee, Ulf Wakenius, Josef Tavadros gibi ustaları dinletirken bu sırlara biraz daha yakından kulak kabartın.

`Gitar, hayatı anlamanın teller üzerinden yayılan şeklidir` diyen bir eski usta gitarist gitarın sadece bir kasa ve üzerine gerilmiş tellerden ibaret olmadığını anlatmak istemişti. Cenk Erdoğan`la Guitarphonic size her hafta bu yollardan birine sapmanızı ve yeniden ana yola dönmenizi sağlıyor.

Program hakkındaki görüşlerinizi, isteklerinizi, çalınmasını, duyulmasını, bilinmesini istediğiniz müzikleri daha doğrusu paylaşmayı istediğiniz her şeyi lütfen cenkerdogan@cazkolik.com adresine yazın, Guitarphonic içinde gitar üzerinde dinamik bir paylaşım yaratalım. Herkesi bekliyoruz...

Radyo Cazkolik / 01 Haziran 2012, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cenk Erdoğan

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.