Güzin Yalın ile Perde Açılıyor [001], Müzikallerden Seçmeler

Güzin Yalın ile Perde Açılıyor [001], Müzikallerden Seçmeler

Radyo Cazkolik`te yaz yeni bir radyo programıyla başlıyor. Cazkolik`te yazdığı seyahat kültürü yazılarıyla çok iyi tanıdığınız, Cazkolik`te en çok okunan yazıların sahibi sevgili Güzin Yalın ilgi alanlarının yanında ayrıca müzikaller, operalar, operetler, oratoryalar konusunda emsalsiz birikime sahip bir müziksever. "Perde Açılıyor" her ay yenilenen programıyla müziğin sahne hallerine yer verecek. Sahnede anlatılan müziklerin öykülerini Güzin Yalın`ın sesinden dinlediğinizde aslında onları hiç de tanımadığınızı farkedecek ve o eserleri emin olun daha da seveceksiniz. Müziğin sahne hallerine hoş geldiniz.

 

Radyo Cazkolik / 06 Haziran 2018, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Güzin Yalın

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sayın Güzin Hanım, Programınızı zamanın nasıl geçtiğini anlamadan büyük bir keyifle dinledim. Bu güzel müzikleri hoş ve bilgi dolu paylaşımlarla bizlere aktardığınız için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki programlarınızı sabırsızlıkla bekleyeceğim.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Sevgili Güzin, Sahip olduğun bilgi ve birikimleri şimdi de müzik yoluyla bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederiz. İşini her zaman aynı heyecan ve tutku ile yapan bir kişi olarak senden bir çok konuda ilham alacağımıza eminim. Perdenin açılmasını dört gözle bekliyorduk, iyi ki açıldı ve iyi ki artık sahnedesin. Emeğine ve ellerine sağlık. Sevgilerimle, Murat Özdoğan - arşivimden mikrofona

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.