Güzin Yalın ile Perde Açılıyor [002], Operalar 1

Güzin Yalın ile Perde Açılıyor [002], Operalar 1

Perde bu kez opera için açılıyor... Güzin Yalın`ın "Perde Açılıyor" radyo programı bu kez opera ile açılıyor. Müziğin sahne sanatlarıyla buluşan görkemli hali büyük bir kültürün ulaştığı zirveye sahip bir sanat. Güzin Yalın operanın sevilen eserlerini açıklamalı, yorumlu anlatıyor, dinletiyor. Müziğin sahne hallerine hoş geldiniz.

 

Radyo Cazkolik / 26 Eylül 2018, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Güzin Yalın

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Merhaba, bir teşekkür bir de sitem! Defalarca dinlediğim halde bıkamadığım, programlar kaydettiğiniz için teşekkürler! İki günde bir acaba yeni program kaydı var mı diye cazkolikte potcastlerinize girip olmadığını görünce aynı programları tekrar tekrar dinlemem gerektiği için de sitem! Yeni programların yolunu gözlemeye devam. Dur ben şu kaydı bir daha dinleyim! Sevgiler??

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili dostum,bir süre uzak kalmanın enerjisiyle bizleri hangi uvertürle çarparsın diye düşündün sanıyorum.Bu arada beyninin nasıl çalıştığını düşünmekten kendimi alamadım.Sağlıkla yüzlerce binlerce nice programlar diliyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Harika bir program olmuş. Ellerine sağlık.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Benim icin rüya gibi bir gün oldu önce tangonun büyüsünde sohbetli müzikler diğer programları gezerken sizin programda çok sevdiğim operalar vallahı ümitsizliğe kapıldığım bu ülkede birkaç saat olsun rüyadaymışım gibi geldi. nerdeydeniz sizler yoksa benmi geç kesfettim

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.