23 Nisan Özel Programı

23 Nisan Özel Programı

Sevgili Leyla Diana bu hafta anlamlı bir programa imza attı. Malumunuz bu hafta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası. Hal böyle olunca Leyla`da programını özel konuklarıyla bu milletçe kutladığımız bu özel günü özel bir programa çevirdi ve yanına geleceğimizin teminatı iki güzel küçük kardeşimizi, Dilek İpek Köksal (6) ve ablası Zeynep Berru Köksal`ı da alarak bu özel haftayı kendilerine armağan edilen küçüklerle kutladı.

Radyo Cazkolik / 19 Nisan 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Degerli Radyo cazkolik dinleyicilerine güzel yorumlarindan dolayi öncelikle tesekkür etmek istiyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayrami. Kutlu olsun! Sevgili Özcan Atamert ve iki kardesimizle gerceklestirdigimiz programin play listini sizlerle paylasmak istiyoruz. Acilisi asagidaki mars ile yaptik 23 Nisan Bugün yirmi üç nisan Toplandı bütün vatan, Millet Meclisimize, Atatürk oldu başkan. Korudu güzel yurdu Yılmaz bir ordu kurdu, sesini şanlı Türkün , Dünyalara duyurdu. --------- o --------- Konuklarimizdan Zeynep Berru Köksal(10) bizlere "Oynaya Oynaya Gelin Cocuklar" dedi ve diger parcalarimiz sirasilya; * What a Wonderful World - Louis Armstrong * somewhere over the rainbow - Judy Garland * Que Sera, Que Sera - Doris Day * Heigh Ho - Louis Armstrong Kapanis 10. Yil Marsi Hepinize saglikli, mutlu huzurlu ve baris dolu nice güzel bayramlar diliyor bütün cocuklarimizi sevgiyle kucakliyorum..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla, çok anlamlı ve güzel bir program olmuş. keyifle dinledim. Büyük ve küçük çoğunluk ve azınlık, hepimizin birlik ve beraberlik içinde soluk alabileceği nice bayramları yaşamaya umut oluşturması dileklerimle, sizleri kutluyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Harika bir program olmuş Leylacım, emeğine sağlık. 23 Nisan"lar unutulmamalı, senin bu konuda ki duyarlılığına da teşekkür etmek istiyorum. Özcan hn tanışma şerefine eriştiğim hayatım boyunca yeri hep çok özel olacak mükemmel insan, onun enerjisi üretmeye devam etmesi, hedefleri olması, hayata bağlılığı herkese örnek olmalı... Nice programlara,, Sevgilerimle

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Çok önemli bir hafta ve bu haftanın önemine uygun anlamlı bir program. Özcan hanımı daha önce Tunçel beyin programında da dinlemiş ve hayran kalmıştım, gerçekten tam bir Cumhuriyet kadını. Seçilebilecek en uygun konuklardan birisiydi bence...Genç Türkiye Cumhuriyetinin ve Meclisimizin ilk yılalarına tanıklık etmiş, bu büyük eserlerin kurucusu Ulu önder Atatürk"ü görme şansına erişmiş bir insandan,o yılların anılarını,çoşkusunu ve terbiyesini dinlemek bence bizler için en güzel armağan...Büyük Türk Havacısı Vecihi Hürkuş ile ilgili anılarını dinlemek,bir Pilot olarak beni özellikle heyecanlandırdı...Kurtuluş savaşı gazisi,Rahmetli Dedem hep derdi ki "" Yaşlanan sadece insanın tenidir ama Ruh hiç bir zaman yaşlanmaz"" İşte bu söze en güzel örnek olacak bir insan Özcan hanım.Cumhuriyet Türkiyesi"nin insanlarının ne kadar KALİTELİ,ÇOŞKULU,DÜZGÜN TÜRKÇE İLE KONUŞAN,KÜLTÜRLÜ,ATASINA,BAYRAĞINA VE MİLLİ DEĞERLERİNE BAĞLI,ÖRNEK BİR İNSAN olduklarını bir kez daha ibretle görmüş oldum...Ama tüm sohbetlerin içerisinde bence en etkilendiğim küçük konuklarımızın bir tokat niteliğinde ki,büyüklere ibret olacak sözleri,verdikleri örnekler ve de temennileri oldu.İçinde yaşadadığımız bunca olumsuzluk ve kalitesizlik içinde,iki küçük Türk kızından bunları duymak beni çok mutlu etti.Öncelikle Ailelerini ve Öğretmenlerini kutluyorum...Bence herkes dinlemeli ve örnek almalıdır...Üç nesil bir arada,hoş sohbetler ve güzel müziklerle süslenmiş anlamlı bir program daha...Tebrikler,Teşekkürler Leyla Gücük...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla Diana, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramında yine anlamlı ve özel bir programa imza attınız. Çocuklarla sohbetiniz ve bugüne uygun caz parçaları çalmanız çok güzeldi. Sizi candan kutluyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.