Evliliklerinin 25. yıldönümünde Ayşe Gencer ve İmer Demirer çiftini ağırlıyoruz

Evliliklerinin 25. yıldönümünde Ayşe Gencer ve İmer Demirer çiftini ağırlıyoruz

Leyla Diana`dan sürpriz bir program... Sürpriz konuklarında... Leyla, Türk caz sahnesinin önde gelen müzisyen çifti Ayşe Gencer ve İmer Demirer`i evliliklerinin 25. yılında stüdyosunda ağırlayarak hem konuklarına hem dinleyicilerine güzel bir sürpriz yapıyor. Hem, tam da programın yayına girdiği 10 Ocak tarihi 25. yıldönümlerine denk gelen gün. Harika bir buluşma... Sürpriz sadece bu kadarla da değil, 10 Ocak aynı zamanda sevgili Ayşe`nin de doğum günü. Ne güzel bir buluşma, ne güzel bir tesadüf. Cazkolik, Radyo Cazkolik olarak bu iki güzel insana daha nice birlikte güzel seneler geçirmelerini diliyor, tebrik ediyoruz.

 

Radyo Cazkolik / 10 Ocak 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Harika bir program olmuş. Leyla Diana Gücük başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkürler. Büyük bir keyifle dinliyorum. Birbirinden güzel bu iki albümün bize sadece küçücük bir kesitini sunduğu caza adanmış bu iki hayatı, iki sevgili dostumu can-ı gönülden tebrik ediyorum. Nefesinize, yüreğinize, emeğinize sağlık. Hem Ayşe"nin doğum günü hem de evliliklerin 25.yılı kutlu olsun, hep mutlu olsun. Güzelliklerini, sevgilerini, varlarını, yoklarını büyük bir içtenlikle paylaşan Ayşe ve İmer size sesleniyorum: İyi ki varsınız. Rengarenk, sıcacık.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ayşe hanımı tanıma şansına sahip olan insanlardan biriyim. Tek kelimeyle harika bir insan. İmer beyi de duruşu ve efendiliği, müzikteki ustalığıyla her zaman takdir ettim. İmer beyi bu program sayesinde daha yakından tanımış oldum. İkisi arasındaki uyuma, büyük sevgiye hayran oldum, imrendim. Dileğim, uzun yıllar el ele diz dize güzel bir ömürleri olsun..Sizi çok seviyorum..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • - Programınız...Rüya gibi..İdi...Zaman Nasıl Geçti Anlayamadım..Leyle Hanım....! İki Harika İnsan..İmer & Ayşe İle Oluca ...Ayrılamadım..Yayından..Bütün İşlerimi Yarına Erteledim..Valla...! Ama Değdi..Çok Tşk..Ler...! Yarın inş Görüşürüz...Selam & Sevgilerimle....! <3 -e.k-

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Türk cazının duayen isimlerinden olan İmer Demirer ve Ayşe Gencer ile yapılmış olan bu röportaj çok başarılı şekilde yapılmış, 25 yıllık olan birliktelikleri , beraber almış oldukları kariyer yolculuğunda aşmış oldukları hayat mücadelesi konu içeren bu röportaj bir arşiv niteliğinde olacaktır, bu iki uyumlu caz insanın bir arada çok işler başarmalarını diler, Ayşe Gencer"in de dogum gününü kutlar, bu röportajı sağlayan Leyla Diana Gücük"e de başarılarından dolayı kutlarım. Rodi Boritzer

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Candan kutlarım,Ayşe ve İmer"i konuk ettiğiniz için teşekkürler,tüm caz severler adına..Başarılar..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Leylacım harika bir program olmuş, düşüncene, emeğine, ruhuna sağlık... Hem gözlerim dolarak hem kahkahalar atarak dinledim. Ayşe ve İmer"e ise her zaman sahip olacaklarına en küçük bir kuşkumun bulunmadığı sonsuz mutluluk, sağlık ve başarı dileklerimi yolluyorum yeniden... Ben her zaman yanlarında olacağım.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.