Armağan Sönmez ile Date İstanbul

Armağan Sönmez ile Date İstanbul

Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Geçen yılın son yeni yıl özel programı gördüğü özel ilgiyle, konuklarımızın kulaklarımızın pasını silen özel performanslarıyla hep arşivin en güzel kayıtlarından biri olarak kalacak. 2014`ün ilk programında ise şehrin en yeni caz ve müzik mekanlarından DATE iSTANBUL`un ortağı, aynı zamanda gitar çalıp, şarkı söyleyen biri olan Armağan Sönmez müzikseverlerin bu yeni popüler klübünü anlatıyor, aralarda da oldukça hoş müziklerle zamanın nasıl geçtiğini anlaşılmıyor.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 09 Ocak 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Gercekten de Asmalimescitte cok güzel bir yer. Ben bir kac defa gittim cok hos bir ortam. Tavsiye ediyorum. Müzikler nefis. Cazkolik Leyla Hanim cok isabetli bir sohbet olmuş. Armagan Bey"i de yakindan tanima firsatimiz oldu sayenizde. Ilk firsatta yine gideceğim. Güzel programdi. Tesekkürler. Basarilar herkeze.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Bu güzel mekani tanittiginiz için teşekkür ederiz. Haberim yoktu sayenizde haberdar oldum. Ama daha cok tanitima ihtiyaç var sanirim. Bol müziklerle dolsun. Tesekkürler

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.