Ayın Müzisyen Çifti: Janet ve Jak Esim ile Sefarad Şarkıları

Ayın Müzisyen Çifti: Janet ve Jak Esim ile Sefarad Şarkıları

Janet & Jak Esim`in Adio isimli albümünü satın almak için lütfen BURAYA tıklayın.


Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Leyla Diana her hafta birbirine eklediği harika programlara bir yenisini daha kattı. Gerçek bir arşivlik program. Sefarad müziği denince ülkemizde aklana gelen ilk isimler olan ve yıllardır geçmişi 500 yıl öncesine uzanan ülkemizin bu köklü müziğini yaşatmak için büyük emekler sarfeden JANET ve JAK ESiM "Adio" isimli albümlerinden şarkıları ve sohbetleriyle hafta boyu "Jazz, Müzik ve Kadın"ın konuğu.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 14 Mart 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Bayıldım..yine çok güzel bir program.JANETin sesi bir harika kendisini tebrik ediyorum.Bilgilenmek çok güzel.Leylacığım sana teşekkür ediyorum..Albüme başarılar diliyorum hemen bende edineceğim.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Bu değerli müzisyen çifti ve grupta yer alan tüm müzisyenleri kutlarım. Sefard müziği hakkında vermiş oldukları bilgiler ile aydınlandım.Duymuş ama farklı gruplardan farklı şekilde şarkılar dinlemiştim. Ancak kendi açıklamaları ile bilgi sahibi oldum ve albümlerini edinmek istedim. Bazı yerlerde yoktu ancak neyse bulduklarım da oldu. Değerli program yapımcısı Leyla Diana"ya da teşekkürler etmek gerek böylesine güzel müzikleri ve sanatçıları bizlere ulaştırdığı için. Çok güzel bir program ve keyifle dinlenen şarkılar heepsi de. emeklerinize sağlık ve kaybolan kültürün müziklerine belki de hepimiz sahip çıkmalıyız. Sevgilerimle.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.