Ayşe Tütüncü

Ayşe Tütüncü

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Sevgili Leyla Diana bu hafta stüdyosunda harika bir insanı ağırlıyor, "Jazz, Müzik ve Kadın" deyince akla ilk gelen isimlerden Ayşe Tütüncü... Aktif müzik sahnemizin en yaratıcı, üretken isimlerinden Tütüncü ile Leyla programda bizlere harika müzikler dinlettikleri gibi sevgili Ayşe`nin son dönem kişisel gündeminden, efsanevi Mozaik grubunun yayınlanmasını sabırsızlıkla beklediğimiz çalışması Külliyat`tan, Taksim Gezi Parkı`nda her Pazar gerçekleşen Gezi Şenlikleri`nden, son Borusan konserinden ve daha bir çok şeyden söz ediyorlar.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 10 Mayıs 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Cahit Aydoğan Kedi Bar"ı hatırlamış, ne kadar sevindim....Kedi Bar şimdi restoran olan bir Belediye tesisi, yıllar evvel dönüşmüştü, ben de merak edip içine girip bir bakmıştım...orayı tanıyorum, işte aha piyano şurada dururdu, ama.... hem Kedi Bar, hem de artık değil, deyip çıktım. / İrem Sozuer"e de teşekkürler...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Yorum yazan degerli dinleyicilerimize tesekkür ederiz; Playlistimizi merak edenler icin; 1) Cukulata Renkli Sarki 2) Bambaska Bir Koral 3) Yedi Yer, Yedi Gök 4) Pasion Dance 5) Serbest Bis Parcasi Borusan"dan 6) Yagmurlu Bir Nisan Günü

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • bundan 20 sene öncemi? kedi bar dönemi, ayşe tütüncü ve arkadaşlarıyla müzikle geçirilen geceler, boğazdan gelen iyot kokusu, adamakıllı geç saatte caddenin arkasında karakolun yanındaki işkembecide (hla duruyormu) nihayet, çok güzel günlerdi ayşe hanıma gençliğime anlam kattığı için teşekkür ediyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • radyo programlarinin belki de en guzel yanlarindan biri mimik ve jestler olmadan,sadece ses tonu ve konusma tarziyla insanlar uzerinde yaratabildikleri kocaman etki..yine akip giden,dogal ve icten bir program olmus,tebrikler!ve bu programla ben Ayse Tutuncu"yu cok ama cok sevdim!cok icten,tatli,samimi buldum...parca sayisi mecburen biraz az olsa da ,hepsi ve ozellikle final parcasi cok vurucu ve guzeldi..tesekkurler!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Turgay Yalçın"ın yorumuna çok sevindim, çok heyecanlandım, hangi konserimize gelmişti o zamanlar, merak da ettim. Albüm setimiz "Külliyat" çıktığında mutlaka kutlayacağız, inşallah biraraya gelir, birarada kutlarız, selamlarımla..:))

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Bir kez Istanbul"da canlı seyredebilmiştim; Mozaik dinleyici ile çok ciddi iletişim gücüne sahip bir gruptu. Tüm albümlerinin, daha önce yayınlanmamış kayıtların da yeralacağı bir boxed set"de biraraya getiriliyor olması müthiş sevindirici bir haber. Sadece tarihsel bir önem taşıdığını da düşünmüyorum. Günümüz dinleyicisinin -bir zamanlar çoğunluğun es geçtiği bu kayıtlarda- çok şeyi keşfedeceğine eminim. Elinize sağlık!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.