Beynem Uran`la AB Yapısı ve Gençlik Projeleri

Beynem Uran`la AB Yapısı ve Gençlik Projeleri

Geçen haftanın programına gösterdiğiniz ilgi için herkese teşekkür ediyoruz. Bu hafta Leyla Diana konuğu Avrupa Birliği uzmanı Sn. BEYNEM URAN ile AB yapısı ve gençlik projelerini konuşuyor.

Değerli dinleyicilerimiz, "Jazz, Müzik ve Kadın" programının girişinde bilgilendirme ve destek amaçlı Darüşşafaka kamu spotu kullanılmaktadır.

Beynem Uran ve Leyla Diana sıradan programcı konuk ilişkisinin çok ötesinde bir hayatı nerdeyse birlikte yaşamış iki çok eski dost. Çocukluk arkadaşları... Bu yüzden yaptıkları program konuğun uzmanlığı üzerine bilgi akışı şeklinde değil, iki çocukluk arkadaşının kendi çocukluk neşelerini içlerinde muhafaza eden sohbetleri tadında. Melody Gardot ile Esperanza Spalding müzikleri ise bu sohbeti kimi zaman serinletiyor, kimi zaman daha da ısıtıyor. Ama ayrıca Beynem Uran bize Avrupa birliği üzerine çok önemli bilgiler de veriyor.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 01 Mart 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Yine son derece kaliteli ve keyifli bir program dinledik...Ben özellikle belirtmek istiyorum ki program için seçilen konuklar,konular ve müzikler bir yana programın yapımcısı Leyla hanımın mikrofonik sesi,düzgün Türkçesi,davet etmiş olduğu konuklarla yaptığı samimi ve seviyeli sohbetleri ve seçmiş olduğu konulara olan hakimiyeti programı sadece salt bir müzik programı olmaktan çıkartıp aynı zamanda eğitici bir kültür programı haline sokmaktadır.Tabi tüm bu unsurlar da programın çok daha keyifle dinlenmesine ortam sağlıyor...Bu program sayesinde ben biraz,özlemini duyduğumuz çocukluk yıllarımda ki radyo programlarını yaşıyorum...Bu nedenle de çok memnunum, daha fazla tanıtılması ve sadece internette değil ,konseptine uygun olması nedeniyle TRT-FM de de yayınlanmasını arzu ederim...O kadar fazla kalitesiz,seviyesiz ve boş konuşmaların yapıldığı,halkımıza özellikle de gençlere hiç birşey vermeyen abuk radyo kanalı var ki artık radyo dinlemek bile istemiyoruz...Bu hafta yine çok güzel ve keyifliydi Leyla hanıma konuğuna ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Cazkolik"i uzun zamandır dinliyorum.İnternetim olmadığı için bu aralar pek dinleyemedim."Jazz, Müzik ve Kadın"ı ilk kez dinledim.çok beğendim.hoş vakit geçirdim.ve bir üniversite öğrencisi olarak Beynem Uran"la yapmış olduğunuz sohbeti hem bilgilendirici hem de samimi derecede eğlenceli buldum.dostluğunuz insana keyif veriyor.Tabii ki Melody ve Espeneza"nın da eşliği ile..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • „Jazz, Müzik ve Kadin“ programinin bu haftaki playlisti; 1) Baby I’m a fool (Melody Gardot) 2) Loro (Esperanza Spalding) 3) If I’m a Lucky (Melody Gardot) 4) Short and Sweet (Esperanza Spalding) 5) Worrisome Heart (Melody Gardot) 6) Junjo (Esperanza Spalding) 7) All That I Need is Love (Melody Gardot) 8) Chacarera (Esperanza Spalding) 9) Ain’t no Sunshine (Melody Gardot) 10) Knowlege Of Good and Evil (Esperanza Spalding)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • İki dostumun sohbetlerini dinlemek çok keyifli idi teşekkürler, ve müzik için yaşadığımız zorlukları hatırlamak ne güzel :) evet bu dönemin imkanlarına sahip değildik belki, fakat o plaklara sahip olmak, o listeleri kasetlere kaydetmek hepsi bize kıymetli deneyimler kazandırdı.Emeğin ardından sahip olunan keyfi yaşama ayrıcılığına sahip mutlu anlar yaşayan şanslı nesiliz :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.