Burak Kaya ile "İklim Değişikliği"

Burak Kaya ile "İklim Değişikliği"

Leyla-Diana bu hafta mikrofonun başında cazın, müziğin farklı bir ismini ağırlıyor; Burak Kaya... Yayınladığı albümü "İklim Değişikliği" ile hem bir duyarlılık, hem duyarlılığına bağlı bir tavır sergileyen Kaya albümünde adı üstünde konulara değiniyor. Albümde yeralan bestelerin ismi "Gezi Parkı", "Hasankeyf", "Hes", "3. Köprü", "İklim Değişikliği" gibi hepimizin hayatını yakından ilgilendiren, ilgilendirmiyorsa da bir an önce ilgilendirmeye başlaması gereken güncel temalara müzik perspektifinden protest ve alternatif bir duruş.

Radyo Cazkolik / 05 Kasım 2015, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Merhaba Sevinç Hn. Kitapları okumak isterim. Leyla Hn dan veya http://burakkaya.com.tr/iletisim.php adresinden iletişim kurup posta adresimi alabilirsiniz. Çok teşekkür ederim. Sevgiler, Burak

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Merhabalar.Eğer Burak Kaya, ulaşabileceğim bir adres bırakabilirse kendisine 2 kitap göndermek istiyorum.(Türkiyenin çevre ve politik yakın tarihinin birebir yaşanmışlık içinde anlatıldığı).İzmir, Çeşme ilçesinden sevgilerimle.Çevre direnişinin; müziği kadar başarılı olması dileğimle, yeni programlarda buluşmak üzere.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • ilk defa dinliyorum ne kadar değerli müzisyenler var. çok duygulandım evladım. yolunuz açık olsun hepinizin.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.