Çocukların Mine Ablası; Mine Mucur

Çocukların Mine Ablası; Mine Mucur

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Sevgili programcımız Leyla Diana her hafta harika konuklar ağırlıyor ama bu hafta özellikle bugünün yetişkinleri fakat Barış Manço`nun o ünlü `Adam Olacak Çocuk` programı yıllarında henüz küçük birer çocuk olanlar için fevkalade hatıralarla dolu olan bir konuğu var; Mine Mucur ya da `çocukların Mine Ablası`... Hani o Barış Ağabey’in unutulmaz “10 puan, 10 puan, 10 puan”ı, dişlerini fırçalamadan yatmayan, arabanın ön tarafına oturmayan, ıspanak yiyen ama en çok da şarkı söyleyen şahane çocuklar ve piyanosunun başında o çocuklara eşlik eden güleç yüzlü Mine Abla bu hafta Leyla`nın konuğu.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 22 Kasım 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Bu haftaki konugum Mine Mucur ile gerceklestirdigimiz hos sohbete de Mine Mucur"un iki albümünden derledigimiz parcalar bizlere eslik ettiler. "Benim Piyanomdan 1" ve "Benim Piyanomdan 2" birbirinden güzel parcalardan olusan playlistimiz ise söyle; 1) Yalgizam 2) Yakamoz (Mine Mucur bestesi) 3) Hep bir Yarin Var (Mine Mucur bestesi) 4) Lâl 5) Kimseye Etmem Sikayet 6) Kol Dügmeleri 7) Lonely Nights (Mine Mucur bestesi) 8) Burasi Mustur 9) Stay (Mine Mucur bestesi) Sevgiyle ve müzikle...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ne kadar naif bir insan. Kendisini klasik çalarken de seviyorum ama bir caz albümü de yapsa ilk alacaklardan birisiyim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • gercekten cok etkileyici bir müzik ve konuşmalar da cok keyif verici ama ne yazık ki sadece dinleyici olarak geldiğim 19 yaşımdan utandım büyük kayıp.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.