Ebru Köktürk Koralı ile Hayal Kahvesi

Ebru Köktürk Koralı ile Hayal Kahvesi

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Geçen hafta "Jazz, Müzik ve Kadın"da ne haftaydı ama... Boğaziçi Caz Korosu`nun programı radyoyu kitledi resmen. Müthiş ilgi gördü... Kendilerini ödülleri için bir kez daha tebrik ediyoruz.

Bu hafta sevgili Leyla Diana, müzik ve mekan ilişkisinde Türkiye`de resmen anlayış bakımından bir dönemi başlatan sembol yerlerden, doksanlarda kurulduğundan bu yana bir marka haline gelmiş olan (Çubuklu) Hayal Kahvesi`nin ortaklarından Sn. Ebru Köktürk Koralı`yı ağırlıyor. Hayal Kahvesi`nin Türkiye çapında çok sayıda şubesi var, şimdi bir yenisi de Halkalı`daki Arena Park`ta açıldı. Programda bize birazda oradan söz edecek...

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 02 Ağustos 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Bu haftaki playlistimiz; 1) Besame Mucho - Cesaria Evora 2) Dos Gardenias - Buena Vista & Sertab Erener 3) Killing Me Softly - Omara Portuondo 4) Piensa En Mi - Lus Casal 5) Beijo de Sodade - Mariza 6) É Doce Morrer no Mar - Marisa Monte & Cesária Évora 7) siente mi amor - Salma Hayek

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Günaydın Sevgili Arkadaşlarım, Şu an sizi keyifle dinliyorum. Eskilere götürdünüz beni de. Leylacığım seni yürekten tebrik ederiyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Ebrucuğum yeni mekanınız hayırlı olsun der, yeni mekanlara imza atman dileği ile her ikinizide çok çok öpüyorum. Sevgiler.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.