Elif Çağlar Muslu ile...

Elif Çağlar Muslu ile...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Yeterince farkında mıyız bilmiyoruz ama Türkiye`de vokal caz geleneğinin kilometre taşı olan bir nesle şahit oluyoruz. Bu neslin tam ortasında duran isimlerden biri de sevgili Elif Çağlar. Tümüyle kendine özgü tarzıyla caz merkezli vokal müziğin içinde yüzük taşı kıymetinde olan Çağlar son albümü MUSIC`ten ve program için seçtiği diğer özel müziklerle bu hafta Leyla Diana`nın konuğu. Kendi müzikleri dışında seçtiği isimler ve müzikleri bizce ayrı önemle dinlenmeli zira bu önem Elif Çağlar`ın kimliği ve müzikal periferisini anlamak bakımından referans niteliğinde. Bu açıdan, bu programın arşiv özellikle bir program olduğunu mutlaka söyleyelim... Değerli sanatçımıza Radyo Cazkolik`e konuk olduğu için teşekkür ediyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 28 Haziran 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Keyifli sohbet ve samimiyet için teşekkür ederim, sürç-i lisan eylediysem affola :) Dinleyenlere ve Leyla Diana Gücük"e sevgiler!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • 19. İstanbul caz Festivali"nin resmi açılış gecesi bu akşam Esma Sultan Yalısı"nda gerçekleşecek. Saat 20:30"da başlayacak gecede 21:30"da festivalin ödülleri dağıtılacak, son olarak da Elif Çağlar ve arkadaşları geceye katılan davetlilere bir konser verecekler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Birbirinden güzel parcalar var yine programimizda ve Elif ile hos sohbet tabii. 1) Elif Caglar - Circus Love 2) Elif Caglar - Jamaica 3) Elif Caglar - Everybody Is an Artist in New York 4) Ella Fitzgerald - Blue Skies 5) Joni Mitchell -Twisted 6) Ezra Weiss - Run Under the Fountain 7) Sheila Jordan - Dat Dere

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.