Hatice Gökçe ile Erkek Moda Tasarımı üzerine

Hatice Gökçe ile Erkek Moda Tasarımı üzerine

Bu hafta program konuğum Türkiye`de sofistike erkek modası deyince akla ilk gelen tasarımcı Hatice Gökçe. Kendi alanlarının öncü isimlerine hizmet sunuyor. Tarkan, Hayko Cepkin, Can Bonomo gibi ünlü pop sanatçılarından iş adamlarına ve Borusan Quartet`in kıyafetlerine kadar bir çok ünlüyü giydiren Gökçe ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyor. Örneğin, 8 yıldır devam edegelen ve satışında Mudo`nun desteklediği Argande Projesi. Argande ürünleri GAP Bölge Kalkınma İdaresi ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ortaklığı ve İsveç Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı (Sida) finansmanıyla yürütülen “GAP Bölgesinde Kadının Güçlendirilmesinde Yenilikler Projesi” kapsamında proje yararlanıcısı kadınlar tarafından Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde üretilmiştir ve bunun gibi daha bir çok şey.

Playlist:
1 Stan Getz & Chat Baker / I`m Old Fashioned
2 George Michael & Symphonica / You`ve Changed
3 Birsen Tezer / Balıkesir
4 Nat King Cole / Nature Boy

Radyo Cazkolik / 02 Mart 2017, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Hatice Gökçe ile sohbetinizi keyifle dinledim. Ayrıca moda deyince anladığım şeyin dışında çok yönlü bir durum olduğunu ve aynı anda bir çok şeyi etkilediğinide öğrenmiş oldum. Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak için gösterdiği çabayıda alkışlıyorum. Emeğinize sağlık.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Leylacim programinizi dinledim.Hatice hanimi borusan quartet icin tasarladigi kiyafetlerinden dolayi biliyordum ama yapmis oldugu tum guzel isleri sayende ogrendim ve tanimis oldum.Inanilmaz donanimli ve basarili..boyle profesyonelleri agirladigin icin seni tebrik ederim.Hatice hanim belki bizim gruba da degisik bir tasarim icin yardimci olur belki..sevgiler ikinizi de opuyorum kutluyorum

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.