İyi bir komşu kimdir? [Konuk: Elif Kamışlı]

İyi bir komşu kimdir? [Konuk: Elif Kamışlı]

Son günlerde giderek önem kazanan bir soruyu daha sık sorar olduk; "İyi bir komşu kimdir?". Bu soruyu bize sordurtan İKSV`nin bu yıl 15. kez gerçekleştirdiği İstanbul Bienali, yani, bienalin ana teması. Leyla-Diana Gücük, bienalin sergi koordinatörü Elif Kamışlı ile #Radyo_Cazkolik dinleyicilerine bienali ayrıntılı anlatıyor. Mekanlar. sanatçılar, küratörler, kamusal projeler, eğitim programları ve yayınlanan kitaplar hakkında ayrıntılı bilgi paylaşıyor.

Playlist:
1 Meddness; "Our House"
2 Karin Krog; "All I Want"
3 Wood; "Rostam"
4 Holly Yarbrough; "Would You Be My Neighbor"

Radyo Cazkolik / 19 Ekim 2017, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • çok güzel bir program hazırlanmış. faydası oldu. Rum okulundaki bazı odaları çok sevdim. pera çok iyiydi. ama kameraları göremedim sokaktaki. emeklerinize sağlık. şu qr kodu olayını sevmdeim burdan şöyelemek istedim. teşekkürler

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Programınızı dinledim ve Elif Hanım"a verdiği bilgiler için teşekkür etmek gerek. Çünkü henüz benim gibi gitmeyenler için çok aydınlatıcı olduğunu söyleyebilirim. İyi hazırlanılmış. Bienal için söylenen olumsuz şeyler de var ama ben henüz gitmedim ve ön yargım yok. İnsan zevki iyi de olur kötü de. Zaten neye göre. Ama bunca zaman uğraşılmış bir emek var ne olursa olsun şehrimiz için de bir prestij. Leyla Hanım, size de çok teşekkürler böylesine güncel bir konuyu radyonuza taşıdığınız ve bizlere ışık tuttuğunuz için. Takip ediyorum sizi diğer programlarınızı da fırsat buldukça dinlemeye çalışıyorum. Çok güze konular işliyorsunuz inanın çok beğeniyorum. Şevket Akıncı ile olan programınız da ilğmi çekti ve geçmişe dönük dinleme şansımız olduğu için bu da avantaj. Hazır yazmışken bir çok şeyi yazmak istedim. Biraz uzun olduysa da kusura bakmayın. Çok sevgiler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Nefis bir program olmuş. Elif Kamışlı"nın anlatımı ve açıklamaları, Bienal"i sanal ortamda göz önüne sermiş ve ilgisi fazla olmayanları da "ajite edici" olmuş. Hayatın içindeyken, gerisinde kalabiliyoruz zaman zaman. Bienal"in; belki hepsini olamasa bile, en azından zaman bulabileceğimiz yakınlıktaki etkinliklerini kaçırmamamız gerektiği kanısındayım. Elif Kamışlı"ya ve Bienal"i programına taşıyan sevgili Leyla"ya teşekkür ediyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Çok iyi hazırlanmış, dolu dolu bir program. Bienal hakkında doyurucu bilgi. Teşekkürler

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Hepimiz birinin komşusuyuz teması etrafında aidiyet, yanyana durmak, birlikte yaşamak konularını güzel müzik seçimleri ile de zenginleştiren güzel bir program olmuş, elinize sağlık.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla Hanım, çok güzel bir program olmuş. Çok aydınlatıcı içeriği dopdolu. İzleyicilere yön vermesi bilgi vermesi bakımından çok hoşuma gitti. Henüz gidemediğim yeler var. Daha bilinçli gideceğim. Çok teşekkürler. Emeğinize sağlık.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.