Jehan Barbur Yeni albümü Sarı ile

Jehan Barbur Yeni albümü Sarı ile

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Jehan Barbur yeni albümü Sarı ile son günlerin en çok konuşulan, dinlenilen müziklerine imza attı ve bu hafta Radyo Cazkolik`te Leyla Diana`nın konuğu... Kırılgan, naif sesiyle bizi hayat yolculuğuna bağlayan damarların içinde akacak yeni ve taze kan olduğuna inandıran insanlardan biri Barbur ve onun izinden gittiği söz - şarkı geleneğinin ülkemizde derin bir damarı var. Daha dün kaybettiğimiz Neşet Ertaş`ta bu geleneğin bir başka cephesinin ustasıydı, Bülent Ortaçgil`de, Fikret Kızılok`da, Sezen Aksu da aynı şekilde... Bir tür ozan şarkıcı geleneği bu ve Jehan Barbur gibi söyleyecek içten yeni cümleleri olan sanatçılara dinleyicinin gönül kapısı her zaman sonuna kadar açık olur. Sevgili Jehan Barbur`a yeni albümü Sarı ile Radyo Cazkolik`e konuk olduğu için teşekkür ediyor herkesin bir an önce albümü arşivine katmasını hararetle tavsiye ediyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 27 Eylül 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • şarkıdan şarkıya zıplarken rastladığım güzide radyonuzda böylesi bir program dinleyebilmek pek güzel. olabildiğince yaymalı. herkesin haberdar olması sağlanmalı. zaten biz bizi biliriz bir tek.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Jehan Barbur ile yaptigimiz programa degerli dinleyicilerden gelen mailler icin tesekkür ediyoruz. Yorum kismina yazmamislar ama özel maile yollamislar cokca sayida ve güzel dileklerde bulunmuslar. Sari Albümü"nden sectigimiz parcalar ise söyle; 1) Eskiden (bonus track) 2) Her sey bu evde 3) Belki 4) Dalyan Deltasi 5) Dinle 6) Körebe Güzel bir hafta dilegi ile...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • "Bülent Forta" iyi ki varsınız... ranttan uzak bir dünya için bir çok sanatçıya destek oluyorsunu...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.