Kasım Ayında Doğan Kadınlar

Kasım Ayında Doğan Kadınlar

Radyo Cazkolik programlarını cep telefonları ve tabletler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan browser`ınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Bu yılın ilk iki ayında; Ocak ve Şubat`ta sevgili Leyla Diana o aylar dünyaya gelen caz kadınları konusunda özel programlar hazırlamış ve gerçekten yoğun ve güzel ilgi görmüştü. Sonra araya giren konuklu haftalar ve uzun yaz tatili derken bu haftaya kadar bu temaya dönmek mümkün olmadı. Yeni sezona hızlı başlayan Leyla Diana Kasım ayında dünyaya gelen caz kadınlarından oluşan özel bir program hazırladı. Sadece yayınlandığı hafta değil, yıllar boyu arşiv olarak başvuru kaynağı olacak programı eminiz en az bir kaç kez dinlemek isteyeceksiniz.

Playlist: 1 / Sippie Wallace; "Women Be Wise", 2 / Jo Stafford; "Autumn in New York", 3 / LaVerne Baker; "Playing the Game of Love", 4 / Ernestine Anderson; "Love for Sale", 5 Sheila Jordan; "Falling in Love to Love", 6 / Deborah Hensaon; "La Passion", 7 / Diana Krall; "Autumn Leaves", 8 / Diana Krall; "The Look of Love", 9 / Diana Krall; "Temptation".

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 27 Kasım 2014, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.