Mart ayında dünyaya gelen caz kadınları

Mart ayında dünyaya gelen caz kadınları

Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Her ay, o ayın dünyaya gelen caz kadınlarını programında ağırlayan Leyla Diana bu kez serinin üçüncüsüyle yayında; Mart ayında dünyaya gelen caz kadınları... (Leyla Diana zamanında yetişmesi için programı stüdyo dışında mobil kaydetmek durumunda kalınca programın anlatım ve tanıtım bölümleri maalesef sadece girişte kısa olarak yer alabildi, bir sonraki programda yine normal stüdyo kayıtlarına döneceğimizi belirtelim.)

Programda dinlediğiniz Mart ayı caz kadınları ve şarkı listesi: 01 Lizzie Miles y Sharkey /  Good Man is Hard to Find, 02 Sweet Emma Barrett & Her New Orleans Boys / Tishomingo Blues, 03 / Berta Chip Nill feat. Louis Armstrong / Trouble in & Chippie, 04 Ina Ray Hutton and Her Melodears / (Medley) Stardust Organ Grinders Swing, 05 Sarah Vaughan / Prelude to A Kiss, 06 Kelly Smith / Oh Baby, 07 Ann Burton / It Never Entered My Mind, 08 Shirley Scott / It Don`t Mean A Thing, 09 Miriam Klein / Story Telling Man, 10 Carol Sloane / My Foolish Heart, 11 Astrud Gilberto & Stan Getz / The Girl From Ipanema, 12 Meredith d`Ambrosio / Dancing in the Dark, 13 Flora Purim / Crystal Silence, 14 Amina Claudine Myers / Yes Its Real, 15 Aretha Franklin / I Say a Little Prayer, 16 Ellis Regina & Adoniran Barbosa / Trio ao Ailvaro, 17 Marilyn Crispell / Performs Dear Lord, 18 Lindsay Cooper, 19 Michele Rosewoman Trio / Where it Comes, 20 Jeanie Bryson / Will She Stay, 21 Rita Marcotulli Omaggio ai Pink Floyd / Melodico Circus, 22 Tina May / Lazy Afternoon, 23 Renee Rosnes / Emily, 24 Stacey Kent / One Note Samba, 25 Anoushka Shankar & Norah Jones / Unsaid.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 03 Nisan 2014, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili Leyla-Diana, program güzel, daha doğrusu parçalar güzel ve iyi ki dogmus bu isimler. Ancak o güzel sesinizi daha cok duymak isteriz. Huzurlu ve sakin sesinizin tonu insana rahatlık veriyor. Iyi yayinlar ve basarilar dilerim.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.