Mine Söğüt ile "Deli Kadın Hikayeleri"

Mine Söğüt ile "Deli Kadın Hikayeleri"

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Radyo Cazkolik programları bu hafta her gün bir başka konuğunu ağırlamaya devam ediyor. Leyla Diana bu hafta hikayeleri, yazılarıyla geniş bir okur çevresinin hayranlığını kazanan yazar Mine Söğüt`le son kitabı çevresinde dönen bir program kaydetti.


Değerli dinleyicilerimiz, "Jazz, Müzik ve Kadın" programının girişinde bilgilendirme ve destek amaçlı Darüşşafaka kamu spotu kullanılmaktadır.


Geçen yıl "Deli Kadın Hikayeleri" isimli kitabını yayınlayan Mine Söğüt`ü edebiyat çevreleri "Kalemini zehire, kana, cinnete, ölüme ve hayata aynı lezzetle batıran Söğüt`ten unutulmayacak yirmi bir delilik hikayesi" olarak tanımlıyor. Haberturk`e verdiği röportajında "Ben bir solukta yazıyorum. Hikayeleri iyice esrik yazıyorum. Çok da uzun yazmıyorum ama çok yoğunlaşıyor, gerçek bir trans halinde yazıyorum. Sert şeyler çıkıyor ama çok yoruluyorum" diyen Söğüt ile Leyla Diana birlikte ilgiyle dinlenen bir programa imza atıyorlar.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 22 Mart 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Çok ilginç bir programdı...bir kez daha keyifle ve ilgiyle dinledim.Konuğunuz Mine Söğüt benim bu güne kadar dinlediğim son derece aklıbaşında,bilgili,kültürlü,mantıklı ve pozitif bilime inanan çok az insandan birisi...O konuşurken sanki benim düşüncelerimi yazıp verdeğim bir kağıdı okuyormuş gibi hissettim...özellikle bu ülkede Kadınların evlenme amacı, çocuk yapma ve yetiştirme konusundaki cehaletle ilgili düşüncelerine harfiyen katılıyorum...Ama şunu belirtmek isterimki böyle özel ve değişik insanlar tam olarak anlaşılamadığından yada yanlış anlaşıldığından,içinde yaşadığımız toplumda biraz yalnız kalıyorlar buna kendim de dahil...Hem oyun yazarı hem kitap yazarı kimliği ile böyle değerli bir konuğu davet ettiğin için teşekkür ederiz.Seçilen konular ve playlist yine çok keyifliydi tebrikler Leyla Gücük...

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.