Ölmeden Önce Dinlemeniz Gereken 1001 Albüm

Ölmeden Önce Dinlemeniz Gereken 1001 Albüm

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Leyla Diana`nın "Jazz, Müzik ve Kadın" programında bu hafta hem harika bir konuk, hem de çok çekici bir konu var: ÖLMEDEN ÖNCE DİNLEMENİZ GEREKEN 1001 ALBÜM. Tüm dünyada büyük ilgi gören kitap artık Türkçe baskıyla ülkemizde yayınlandı. Büyük bir emek ve sonsuz çabanın ürünü olan tam 1000 sayfalık kitabı bize yayıncısı Zeynep Yığcı anlatıyor, tanıtıyor. Üstelik ilk kez gerçekleştirdiğimiz yeni bir uygulamayı da bu programla başlatıyoruz. Programda Zeynep Hn.`dan dinlediğiniz kitabı dilerseniz tek bir tıkla yeni bölümümüz `Jazz Music Shopping Club`tan satın alabilirsiniz: Kitabı satın almak için bu satıra tıklayın lütfen.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 28 Mart 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Son derece değişik bir yayın olmuş. Konunun, bugüne kadarki yayınların yanında farklı bir konu olması ve sayın Zeynep Yığcı nın bu güzel girişiminin alışılmamış bir durum olması ve elbette sen sevgili Leyla, güzel sunumunun ve sohbetinin oluşturduğu bu güzel program için teşekkürler. Sohbeti dinlerken, aklımdan geçen bir sorunun yanıtını, ilerleyen dakikalarda, program içinde aldım. "Neden Türk sanatçılar yok?" diye düşünüyordum. Umarım yakın bir zamanda ülkemiz sanatçıları da, bu yararlı yayında yer alırlar. İkinize de başarılar diliyorum.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.