Pera Palas ve Caz [Konuk: Pınar Kartal Timer]

Pera Palas ve Caz [Konuk: Pınar Kartal Timer]

Yüzyılı aşan tarihiyle Pera Palas... İstanbul`un kültür miraslarından, tarihi simgelerinden, dünyaca ünlü markalarından biri... Agatha Christie`den Atatürk`e dünyanın en önemli isimlerinin odalarında, koridorlarında, lokantalarında dolaştığı bir İstanbul simgesi... Pera Palas`ın genel müdürü Sayın Pınar Kartal Timer bu hafta "Jazz, Müzik ve Kadın"ın konuğu. Leyla-Diana ile hem otelin tarihini, dününü ve bugününü konuşuyorlar hem bize birbirinden güzel müzikler dinletiyorlar.

Playlist: 01 / "The Way You Look Tonight" Cassandra Willson, 02 / "Murder On The Orient Express" Richard Rodney Bennett, 03 / "Tenderly" Ella Fitzgerald & Louis Armstrong, 04 / "Tea for Two" Yehudi Menuhin & Stéphane Grappelli, 05 "La Vie en Rose" Audrey Hepburn, 06 / Bach Concerto for two pianos in C major arranged b – 1.

Radyo Cazkolik / 28 Ocak 2016, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Nefis bir program harikulade bilgiler. Pera Palası biraz daha yakından tanıma fırsatını elde ettik gerçekten. Müzikler nefis çok güzel seçkiler olmuş. Böyle nitelikli programlara ne kadar ihtiyacımız var ve sizlerin gayretleriniz, çabalarınız fevkalade başarılı. Devamını dilerim. Sevgilerimle

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Pınar Hanım"a ve Leyla Hanım"a çok teşekkür ederim böylesine güzel bir program hazırladığınız için. Ne güzel anlatmışsınız ve konulara değinmişsiniz. aşarılı programlarınızı büyük bir keyifle takip ediyor devamını diliyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sn Leyla Diana Gücük,Sn.Pınar Kartal Timer ile Pera Palas Otel de gerçekleştirdiğiniz Programı büyük bir ilgi ve keyifle izledim.Kutlarım.Sadece söyleşi değil müzikler de harikaydı.Ülkelerin kültürleri, öncelikle sanat eğitimleri ile başlar.Bu nedenle sizlerin hazırladığı bu tür programlarla 7 den 70 e bizleri beslemektesiniz.SnPınar Hanımın bu konudaki çabaları da takdire şayan.Cumartesi konserleri çok sevindirici.İlkine katılmıştım. Bu arada çay saatini de kaçırmak ıstemiyorum.Leyla hanım tekrar tebrikler başarılarınızın devamı dileğiyle hoşçakalın.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.